NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Biletu na Koleje Śląskie nie kupisz przez Internet

| ms, Rynek-Kolejowy.pl 19.08.2015 274

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-08-19 13:37:46 Autor: xyz321a
---.google.com
Nie do pomyślenia ze wprowadza się zmiany i nie ma racjonalnego planu wycofania. W dużym banku takie zmiany wprowadzam co tydzień. Maksymalny czas na wycofanie do 30 minut. Pkp informatyka wprowadźcir ITILa i ogarnijcie się.
2015-08-19 13:50:15 Autor: Kś
---.adsl.inetia.pl
Tych biletów było w godzinach szczytowych ze dwa, trzy o co te larmo ?????
2015-08-19 14:46:16 Autor: Bandzia Wandzia
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jest pierwsze osiągnięcie nowego zarządu PKP Informatyka.
Gratulacje.
Wprowadzili nowe oferty i, kurczę, źle się wystawiają bilety.
Pan Ciżkowicz może to tolerować? Bo to jakaś mała spółeczka spoza grupy PKP, zupełnie nieistotny klient.
2015-08-19 15:18:40 Autor: Rad
---.tktelekom.pl
W zasadzie to wielka sztuka, aby kupić bilety dowolnej z kolejek marszałkowskich. W szczególności bilety Kolei Małopolskich są zupełnie nie do zdobycia. Nawet Pan Leszek, który wymyślił Kurs-90, bezradnie rozkłada ręce. Tylko u konduktora.
2015-08-19 15:54:50 Autor: turysta666
---.119.8.53
Ciszkowicz musi to tolerować bo inaczej sam by musiał zrezygnować. Szkoda, że tyle musi kosztować kolej pasażerów ignorancja zarządów PKP.
2015-08-19 17:50:47 Autor: pas_zer
---.dynamic.chello.pl
Robicie sobie przepychanki i śmiechy a zwykły pasażer ma już dość.
Zmieniają się zarządy w tej Informatyce a amatorką cięgle śmierdzi. Mam gdzieś kto rządzi w tej firmie, nie obchodzi mnie nawet sztuczny monopol kreowany przez Informatykę. Ja chcę zwyczajnie kupić bilet w sposób wygodny i dostępny tak jak się to robi na całym świecie. Pchacie w tę firmę miliony publicznych pieniędzy ale nic to nie daje. Dowolnie wielka kwota się rozejdzie i tyle. Pasażer jak dostawał w dupę tak będzie dalej dostawał niezależnie kto będzie prezesem Informatyki bo każdego z nich nominują te same środowiska. Taką instytucje należy rozwiązać a w jej miejsce powołać prawdziwą profesjonalną firmę którą poprowadzą doświadczeni managerowie a nie koledzy z firm doradczych i banków. Wstydzić się powinniście panowie obłudnicy.
2015-08-19 20:39:37 Autor: bahn
---.adsl.inetia.pl
System się wysypał, ale próżno oczekiwać przeprosin ze strony Grupy PKP - na front wystawiono tylko panią z PKP Informatyki. W końcu pięknisie z banków pojawiają się tylko wtedy, gdy są sukcesy...
2015-08-19 21:44:06 Autor: ~
---.static.tvk.wroc.pl
System dla ŁKA jeszcze działa?
2015-08-19 23:58:26 Autor: Pirat
---.dynamic.chello.pl
Grzegorz Braun by kupił...
2015-08-20 16:59:48 Autor: wiedziałam
---.dynamic.chello.pl
Tak czułam że zapowiedz Pani Ewy z PKP Informatyka że od dnia 20 sierpnia system będzie ponownie uruchomiony to tylko puszczanie słodkich bąków w stronę przecież głupich i naiwnych pasażerów. Mamy 20 sierpnia a system jak stał tak stoi. Nie mamy Pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi.
"PKP Informatyka wyprzedzamy rzeczywistość"
No wyprzedzacie !!!! Gratki
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.