Partnerzy serwisu:

Regulamin portali internetowych ZDG TOR

1. Wydawcą portali internetowych www.rynek-kolejowy.pl, www.transport-publiczny.pl, www.rynekinfrastruktury.pl, www.rynek-lotniczy.pl jest Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o., Sielecka 35, 00-738 Warszawa. Zarejestrowany w: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: 0000133090 (dalej: Wydawca).
2. Przeglądanie i korzystanie z portali internetowych jest bezpłatne. Zamieszczone w nich materiały dziennikarskie (artykuły, zdjęcia, notki, infografiki, zestawienia danych i inne) zostały przygotowane przez zespół dziennikarski Wydawcy i nie mogą być kopiowane zarówno w całości, jak i części oraz w żaden sposób powielane bez uprzedniej zgodny Zespołu Doradców Gospodarczych TOR sp. z o.o. zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami).

Wykorzystanie materiałów dziennikarskich

3. Podmioty zainteresowane wykorzystaniem materiałów dziennikarskich lub ich fragmentów opublikowanych na portalach wydawanych przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR zobowiązane są do nabycia licencji.
4. Licencja obejmuje udostępnienie tekstu oraz zgodę na jego jednorazowy przedruk lub publikację w Internecie. Wykorzystanie zdjęcia wymaga nabycia odrębnej licencji.
5. Opłata licencyjna wynosi 1000 PLN (słownie: tysiąc złotych) netto za każdy materiał dziennikarski. Zespół Doradców Gospodarczych TOR zastrzega sobie prawo zmiany wyceny.
6. Nabycie licencji nie oznacza nabycia autorskich praw majątkowych do tekstu.
7. Nabycie licencji uprawnia do publikacji materiału dziennikarskiego w druku lub w formie elektronicznej , wyłącznie na własnej, ogólnodostępnej stronie internetowej wykupującego licencję, bez prawa udzielania sublicencji. Licencjobiorcy nie przysługuje prawo do udostępniania materiału dziennikarskiego osobom trzecim do dalszej publikacji lub wykorzystania w jakiejkolwiek formie.
8. Materiał dziennikarski opublikowany na podstawie nabytej licencji musi zawierać: imię i nazwisko autora, datę publikacji i nazwę portalu, na którym materiał został pierwotnie opublikowany oraz aktywny odnośnik do portalu, na którym tekst został pierwotnie opublikowany.
9. Licencja ma charakter niewyłączny i udzielana jest na czas nieograniczony.

Newslettery

10. Portale internetowe www.rynek-kolejowy.pl, www.transport-publiczny.pl, www.rynekinfrastruktury.pl, www.rynek-lotniczy.pl wydawane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o., dają możliwość zapisania się do newsletterów . Są to wysyłane codziennie i stworzone automatycznie e-maile zawierające odnośniki do materiałów dziennikarskich opublikowanych na portalach internetowych Wydawcy.
11. Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie „OK” na każdym z portali jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na: przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe oraz przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa, na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż Wydawca podmiotów.
12. Podanie adresu e-mail oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.

Komentarze

13. Na portalach internetowych www.rynek-kolejowy.pl, www.transport-publiczny.pl, www.rynekinfrastruktury.pl, www.rynek-lotniczy.pl wydawanych przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o.o. wdrożony został system komentarzy oparty o platformę Disqus.
14. Zamieszczenie komentarza na portalu Wydawcy jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu oraz regulaminu platform Disqus.
15. Zabronione jest umieszczanie komentarzy naruszających prawo lub będących sprzecznymi z zasadami współżycia społecznego, a także komentarzy, które naruszają prawa osób trzecich, są wulgarne lub obsceniczne, zawierają treści pornograficzne, a także takie, które zostaną uznane przez Wydawcę za spam lub niezamówioną informację handlową.
16. Odpowiedzialność za treść komentarzy ponosi osoba, która je umieściła.
17. Komentarze zamieszczone na platformie Disqus mogą podlegać premoderacji, w takim wypadku pojawiają się na portalu dopiero po zaakceptowaniu przez Wydawcę (proces ten może być wydłużony w związku z weekendami lub świętami).
18. Wydawca zastrzega sobie możliwość usuwania komentarzy łamiących regulamin oraz blokowania użytkowników, którzy dopuszczają się łamania regulaminu.

Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5