NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Międzyzdroje do poprawki. Najpierw tunel, potem perony

| Jakub Madrjas 26.04.2016 4

Międzyzdroje do poprawki. Najpierw tunel, potem perony
Fot. Damianwiszowaty12 CC BY-SA 3.0,
PKP PLK ogłosiły przetarg na modernizację przejścia pod torami na przystanku Międzyzdroje. A już w przyszłym roku remont ma przejść pozostała część przystanku, w tym perony.
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja przejścia pod torami z przystosowaniem do obsługi osób niepełnosprawnych na przystanku Międzyzdroje (km 95,623 linii 401 Szczecin Dąbie SDB – Świnoujście Port). W ramach zamówienia planowane jest  wykonanie oświetlenia, odwodnienia i SSIP. Jedynym kryterium wyboru wykonawcy jest cena. Prace mają zakończyć się jeszcze w tym roku. 

Ale to dopiero początek dobrych zmian w Międzyzdrojach, ponieważ w ogłoszeniu jest informacja, że to I etap prac. Jak poinformowała "Rynek Kolejowy" Joanna Kubiak z zespołu prasowego PKP PLK, pozostały zakres projektu planowany jest do realizacji w roku 2017 i obejmuje remont peronów i wiat przystankowych.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Zachodniopomorskie (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Zachodniopomorskie (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS