NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Koleo po ukraińsku. Koleo для Українців

| inf. prasowa 09.08.2017 5

Koleo po ukraińsku. Koleo для Українців
fot. KOLEO
Platforma sprzedaży biletów kolejowych Koleo wprowadziła właśnie wersję ukraińską serwisu. Jest to już szósta wersja językowa platformy. Ukraińcy są jedną z najszybciej rosnących grupy pasażerów kolei w Polsce.
Koleo jest autoryzowanym dystrybutorem biletów PolRegio (Przewozy Regionalne), PKP SKM w Trójmieście oraz szeregu innych regionalnych przewoźników kolejowych. Zespół Koleo, współpracując ze społecznością ukraińską, wprowadził do systemu ponad 2000 komunikatów w języku ukraińskim. Dzięki temu cały proces zakupu biletu kolejowego, od wyszukania połączenia poprzez zaproponowanie najtańszej oferty, a także płatność odbywa się po ukraińsku. Również w tym języku serwis Koleo generuje dodatkowe informacje ułatwiające pasażerowi podróż: między innymi rozkład jazdy, dystans i inne informacje. Na ukraiński zostały przetłumaczone wszystkie opcje w serwisie – lista biletów, lista pasażerów, finanse i ustawienia konta pasażera.

– Społeczność ukraińska mieszkająca w Polsce i jeżdżąca pociągami po naszym kraju to rosnąca grupa klientów Koleo. Postanowiliśmy ułatwić im kupowanie biletów w naszej aplikacji oraz w serwisie. Dlatego cały zakup biletu w Koleo można już zrealizować w języku ukraińskim – mówi Kuba Czajkowski, prezes Astarium, właściciela marki Koleo.

Ukraińska wersja językowa dostępna pod adresem http://koleo.com.ua. Jest ona szóstą – po rosyjskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej i polskiej – wersją językową aplikacji i serwisu Koleo.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Ukraina (0)
Polska (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS