Partnerzy serwisu:
Pasażer

Wylicytuj przejazd w kabinie maszynisty pociągu Arriva RP

Dalej Wstecz
Autor:

Redakcja

Data publikacji:
07-02-2023
Tagi geolokalizacji:

Podziel się ze znajomymi:

Arriva RP i Fudnacja StwardnienieRozsiane.Info uruchomiły licytację, której zwycięzca będzie mógł odbyć przejazd w kabinie maszynisty pociągu Arrivy.

Przedmiotem licytacji jest przejazd w kabinie maszynisty pociągu Arriva RP. Zwycięzca licytacji będzie miał możliwość przyjrzeć się pracy maszynisty pociągu pasażerskiego z bliska, poznać jej tajniki oraz zobaczyć kolej z innej, nieznanej dotąd perspektywy.

Przejazd zostanie zrealizowany w terminie do 31 grudnia 2023 r., po wcześniejszym uzgodnieniu dokładnego terminu. Zwycięzca licytacji sam wybierze trasę przejazdu. Arriva RP to przewoźnik obsługujący połączenia w województwie kujawsko-pomorskim, zatem do wyboru będą takie trasy jak np. Toruń – Grudziądz, Bydgoszcz – Tuchola czy Grudziądz – Brodnica. Licytacja trwa do 10 marca 2023 r. Link do licytacji: Przejazd w kabinie maszynisty pociągu Arriva RP! 13229968817 - Charytatywni Allegro.

Trwa też jeszcze licytacja wizyty w siedzibie SKM Warszawa. Zwycięzca tej licytacji będzie mógł odwiedzić bazę utrzymaniowo-naprawczą SKM w Warszawie oraz zrobić zdjęcia w miejscach, do których na co dzień pasażerowie nie mają dostępu (np. na fotelu maszynisty). Ta licytacja kończy się 10 lutego. Link do licytacji: Wylicytuj zwiedzanie bocznicy SKM w Warszawie 13036488153 - Charytatywni Allegro.

Środki z obu licytacji zostaną przeznaczone na wsparcie działalności statutowej Fundacji StwardnienieRozsiane.Info, m.in. na wsparcie wydania „Elementarza SM”. Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego. Można jej przekazać 1,5% podatku.
Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5