NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Wojciech Dinges będzie nowym prezesem Kolei Śląskich

| ms, Rynek-Kolejowy.pl 02.09.2015 277

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-09-02 13:11:56 Autor: dingu dingu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
dingu dingu
2015-09-02 13:32:30 Autor: Patryk 1980
---.internetdsl.tpnet.pl
Gratuluje i życzę powodzenia nowy Panie Prezesie !

A teraz co wg mnie jako pasażera powinno trafić natychmiast na warsztat:

1. Koszmarne opóźnienia
2.Koszmarnie brudny tabor z zewnątrz ale przede wszystkim we wnętrzu-siedzenia w starych kiblach masakra
3.Proszę wyperswadować ludziom odpowiedzialnym za przydział taboru aby starego zdezelowanego kibla(czerwonego) nie puszczać np. na Zwardoń
4.Proszę o poprawę oferty Oświęcim-Czechowice gdyż ta jest tragiczna

Dziękuję i pozdrawiam.
2015-09-02 13:36:33 Autor: Dla nowego prezesa
---.146.71.232.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zadania "na teraz".

1. Uporanie się z koszmarnie upaćkanym i brudnym taborem.

2. Zaprzestanie wygaszania popytu na linii Katowice - Oświęcim - Czechowice-Dziedzice.

3. Rozpoczęcie prowadzenia marketingu. Np. druk rozkładów kieszonkowych, folderów reklamowych.

4. Poprawa skomunikowań.

5. Wspólny bilet z KZK GOP.

6. Większa liczba pociągów na Gliwice - Zawiercie plus bezpośrednie połączenia Częstochowa -Zwardoń.
2015-09-02 13:37:06 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Przepraszam - jaka przynależność partyjna ??
2015-09-02 13:42:22 Autor: dingu dingu
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Patryk 1980 & Dla nowego prezesa

Z choinki się urwaliście, czy jak?
2015-09-02 13:58:17 Autor: Gość
---.net.e-net24.pl
A ja proszę o Pociągi do Suchej -Beskidzkiej przez Bielsko -Biała -Żywiec wystarczą weekendowe !
2015-09-02 14:00:24 Autor: Gość
---.net.e-net24.pl
I Zróbcie przetarg na zakup EZT -Pietrowych takich jak w Czechach , bo do tych mydelniczek małych nie idzie wejść !!!!
2015-09-02 14:09:37 Autor: analityk kuuper van basten
---.tktelekom.pl
Powodzenia, Panie Wojciechu!
2015-09-02 14:28:09 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
KŚ po sukcesie duetu Worach-Matusiewicz powinny zostać zlikwidowane, a tabor użyczony przewoźnikowi wybranemu w przetargu. Za kasę utopioną w KŚ można było kupić kilkadziesiąt nowych pociągów.
2015-09-02 14:39:24 Autor: brydusz
---.dynamic.gprs.plus.pl
Kilkadziesiąt stołków jest lepsze niż kilkadziesiąt składów, czyż nie Arrivederci?
2015-09-02 15:06:18 Autor: Lint
---.leon.com.pl
Jeśli Bramorski wyleciał dlatego że UTK znalazł szereg nieprawidłowości to co na swoim stanowisku robi dyrektor Zakładu PKP PLK w Tarnowskich Górach który jest mistrzem wszelkiego rodzaju niedbalstwa, kar i upomnień ze strony Urzędu Transportu Kolejowego?!
2015-09-02 15:18:27 Autor: Gość
---.toya.net.pl
Wspólny bilet z KZKGOP jest od bardzo dawna więc nie wiem skąd ci się to wzięło.
2015-09-02 16:12:27 Autor: gość
---.dynamic.chello.pl
ale chodzi o to aby bilety KZK - GOP były ważne w pociągach KŚ, oraz PR miesięczne, kwartalne, tygodniowe, weekendowe czy jedno -dniowe tak jak to działa w Warszawie w pociągach KM o raz WKD odpowiednio na 1 lub 2 strefy jaki kto ma bilet. Dodatkowo przejazdy bezpłatne dla osób uprawnionych, przecież tam nawet dzieci do 7 roku życia mają bezpłatne przejazdy, i te wszystkie bezpłatne przejazdy obowiązują na terenie gdzie działa wspólny bilet ZTM +WKD + KM. Dodatkowo w Warszawie i ościennych miejscowościach działa też SKM gdzie obowiązują wszystkie bilety ZTM, nawet te czasowe czy jednorazowe
2015-09-02 17:29:59 Autor: bahn
---.adsl.inetia.pl
"Wspólny bilet z KZKGOP jest od bardzo dawna"

...ale jakby go nie było, bo ani nie jest reklamowany, ani łatwo dostępny, ani nawet nie jest atrakcyjny. Przydałaby się nowa formuła tego porozumienia taryfowego, przynajmniej taka jak tyska.
2015-09-02 18:04:45 Autor: Gubernator Kalifornii
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Gubernator Kalifornii
W odpowiedzi na post Gość:
"Wspólny bilet z KZKGOP jest od bardzo dawna więc nie wiem skąd ci się to wzięło."
Jeśli takie jak w GOP byłyby wspólne bilety w Warszawie, to nikt tam nie jeździłby pociągiem, a busy pękałyby w szwach...

To co jest w GOPie, to kpina z mieszkańców mająca poprawić humor takim ludziom, jak ty... Jest wspólny? Jest... A zatem odhaczone...
Dla mnie ten bilet jest najgorszy na świecie, kompletnie oderwany od potrzeb mieszkańców i całkowicie nieatrakcyjny...
Samo to, że w pociągu można jechać tylko w jednej określonej relacji, a nie w określonym obszarze jest już dyskwalifikujące...
2015-09-03 12:02:32 Autor: Radko
---.dynamic.chello.pl
Dobrze dajmy szansę nowemu. Zadania dla nowego prezesa to przedewszystkim:
1. Poprawa wizerunku taboru, mianowicie czystość.
2. Wspólna taryfa biletową kzkgop-KŚ-PR.
3. Nowe trasy.Reaktywacja połączeń na niektórych liniach
4. Więcej skomunikowań.
5. Dołączam się do kolegów wyżej, więcej pociągów na trasie Katowice-Oświęcim-Czechowice Dziedzice.
6. Te wydzierżawione EN57 albo je odkupcie i pomalujcie w barwy Kolei Śląskich, a jak nie to chociaż dajcie jakieś naklejki.
7. I co w końcu z tym taborem co stoi i gnije w szopie PR w Katowicach?
A tak po za tym proponuję Kolejom Śląskim pojechać do Gdańska na targi kolejowe i zrobić jakieś małe zakupy, a także dogadać się w sprawie szop w Katowicach, Częstochowie, Raciborzu i Bielsku żeby pociągi na noc nie musiały specjalnie zjeżdżać do Łaz albo stać gdzie popadnie bo jak dla mnie to strata pieniędzy. Przykładem mogą być Koleje Mazowieckie, które w każdym dużym mieście mają swoją bocznice
2015-09-04 23:15:38 Autor: Proszę o skomunikowania
---.dynamic.chello.pl
Poprawcie skomunikowania. Był okres że KŚ fajnie to poukładały, od tego rozkładu 2014/2015 jest straszne zaniedbanie w tym względzie. Może wrócicie do koncepcji przyjazdu na właściwą godzinę w dojazdem do pracy. Teraz się to pogorszyło, choć zaczynało być fajnie. No i zlikwidujcie liczbę tych wersji rozkładów, robiliście dwie wersje, teraz jest więcej i informacje są nieczytelne.
2015-09-04 23:15:49 Autor: Proszę o skomunikowania
---.dynamic.chello.pl
Poprawcie skomunikowania. Był okres że KŚ fajnie to poukładały, od tego rozkładu 2014/2015 jest straszne zaniedbanie w tym względzie. Może wrócicie do koncepcji przyjazdu na właściwą godzinę w dojazdem do pracy. Teraz się to pogorszyło, choć zaczynało być fajnie. No i zlikwidujcie liczbę tych wersji rozkładów, robiliście dwie wersje, teraz jest więcej i informacje są nieczytelne.
2015-09-10 23:15:01 Autor: Delma
---.play-internet.pl
Nastepny zlodziej z PO.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR