NUMER 01-02/2022
NUMER 01-02/2022
Temat numeru:
Taki był rok 2021
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Strajk w PKP Cargo zawieszony

| PKP Cargo 17.12.2015 176

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-17 09:29:29 Autor: ja
---.dynamic.chello.pl
Czyli ciągle w "zawieszeniu"....
2015-12-17 09:47:46 Autor: tt
---.dynamic.gprs.plus.pl
Czyli chujni ciąg dalszy. Związkowy zablokowali dobre zmiany.
2015-12-17 10:07:22 Autor: Maurycy+
---.97.199.117
Co tam Jęcząca Becia obiecała?...
2015-12-17 10:12:15 Autor: cargól
---.dynamic.gprs.plus.pl
I bardzo dobrze. W marcu będzie znana, opublikowana przez GUS "średnia płaca za IV kwartał 2015..." , która powinna być podstawą wynagrodzenia dla pracowników, opłacanych wg. wskaźnika (obecnie za podstawę wynagrodzenia tych pracowników przyjęto ww. średnią płacę z roku 2011). My nie chcemy "podwyżek" wystarczy nam rewaloryzacja zgodnie ze wskaźnikiem. It, proponuję sprzedać swoje mieszkanie/dom i wynajmij coś sobie (tak chciał zrobić Zarząd PKP CARGO S.A z siedzibą w Krakowie). Czy wyjdzie ci to taniej?
2015-12-17 10:19:48 Autor: Juzio
---.internetdsl.tpnet.pl

Juzio
@ Cargól

To ja drogi Cargólu jako prywatny przedsiebiorca też proszę o taką rewaloryzacje! A co jakimś cudem nie należy się?
2015-12-17 10:42:21 Autor: abc
---.play-internet.pl
@ Juzio
To waloryzuj ceny swoich uslug zgodnie z inflacja.
2015-12-17 10:57:53 Autor: advi
---.eaw.com.pl
Juziu nie :)
2015-12-17 10:58:44 Autor: advis
---.eaw.com.pl
Juziu nie pier d o l
2015-12-17 11:28:07 Autor: Ja
---.centertel.pl
Znowu związkowy uratowali swoje [Admin: zmoderowano]
porozumienie podpisane pod naciskiem ministra "A........a" a gdzie wzmianka o głównym postulacie "REFERENDUM i strajku" związkowcy już zapomnieli o postulacie płacowy? , jak by by dostawali wynagrodzenie jak większość (stawka godzinowa) to by dbali o swoje, a przy okazji skorzystali by pracownicy.
A tak w po I kwartale 2016 roku upomną się o waloryzację wskaźnika i dostaną poprawę a my wała: -(.
[Admin: zmoderowano]
2015-12-17 13:26:48 Autor: Gubernator Kalifornii
---.static.3s.pl

Gubernator Kalifornii
CYTAT: " Krajowy Komitet Protestacyjno Strajkowy w PKP Cargo SA w wyniku nawiązanego w dobrej wierze i z poszanowaniem słusznych interesów stron dialogu społecznego zawrze z Zarządem PKP Cargo SA porozumienie, które spowoduje zakończenie sporu w PKP Cargo SA - stwierdza wydany po zakończeniu rozmów komunikat komitetu strajkowego."

Jak to brzmi!!!! Rodem z propagandowego prl-owskiego okresu jedynie słuszne partii PZPR... W sumie PZPR, czy PiS, to żadna różnica...
2015-12-17 14:41:01 Autor: j.
---.centertel.pl
Znowu Tow. Grymla i inni załatwili sobie stołki w radach nadzorczych, jak to było w styczniu 2008 roku.
2015-12-17 17:19:50 Autor: pracownik
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Trzeba zrobić powszechną mobilizację i wypisać się ze związków zawodowych.
2015-12-17 17:42:13 Autor: byly zwiazkowiec
---.centertel.pl
Ja już się wpisałem, zrób też to T Y.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2022
NUMER 01-02/2022
Kolej stoi u progu wielkich zmian. Ogłoszony przez Unię Europejską pakiet Fit for 55 wyraźnie stawia na redukcję użycia paliw kopalnych i czysty transport. To wielka szansa dla branży, która szykuje się na nowe wyzwania. Ostatnie miesiące przyniosły więc liczne zmiany na rynku: sfinalizowana została transakcja przejęcia Bombardiera przez Alstom; Siemens porządkował swoje portfolio, co zakończyło się m.in. sprzedażą firmy Yunex, a jeszcze wcześniej doszło do transakcji Hitachi z Thalesem. W numerze także podsumowanie roku w przewozach towarowych i pasażerskich.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.