NUMER 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Konkurencja na kolei
szukaj
Śledź nas:

Statek zderzył się z mostem kolejowym w Niemczech

| Przegląd Prasy 12.12.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-12 11:31:05 Autor: Michnik
---.centertel.pl
jakby to zdarzenie miało miejsce w pomrocznej to info by poszło w tytule "most uderzył w statek" podobnie jak info o tym że pociąg wjechał w pielgrzymkę i był to lewcki zamach na uczucia czy że Pendolino wjechalo w samochód, akurat ksindza, przypadek ?!!! Antoni powoła komisję i udowodni że nie
2015-12-12 15:18:14 Autor: Kość
---.dynamic.gprs.plus.pl
Statek zderzył się z mostem? Ciekawe kto miał pierwszeństwo?
2015-12-12 16:50:02 Autor: Nemo
---.dynamic.chello.pl
Panie wadzo, no jechałem se grzecznie, stówka na liczniku najwyżej, a tu nagle panie wadzo drzewo, to co stało przy drodze wskakuje mi przed maskę. No i się z nim zderzyłem...

Most nie podniósł się na czas. No bezczelny normalnie!
2015-12-12 19:27:25 Autor: Kuc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten most, przepojony językiem nienawiści, nie uległ wzwodowi na czas. Jest to niezaprzeczalny przykład, że dziś za tym mostem stoją ci, którzy wczoraj stali tam gdzie ZOMO. Lecz nie zawróci to nas z raz obranej drogi. Dalej będziemy żeglować po odmętach nie-prawości i nie-sprawiedliwości aż do dnia, gdy osiągniemy nasz cel. I wtedy rozliczymy się z tymi, którzy dziś przekonują społeczeństwo że białe jest białe a czarne - czarne.
2015-12-12 19:47:42 Autor: zeus04
---.play-internet.pl
Ale Wy projekcje macie :) W każdym kraju się może zdarzyć. Każdemu się może przydarzyć. Wypadki chodzą po ludziach, a nie po lesie :) Politykę w takim stylu zostawcie w piaskownicy. Proszę :)
2015-12-12 20:25:25 Autor: Aqq
---.play-internet.pl
Cieszę się z normalności komentarzy na tym forum :-)
2015-12-12 20:56:59 Autor: peron7
---.play-internet.pl
do Autor:Kuc,szacun,komentarz gites
2015-12-13 12:07:36 Autor: Krzys
---.dynamic.chello.pl
Co zostalo z mostu https://www.youtube.com/watch?v=qiNf8ICFP1w
2015-12-14 08:22:23 Autor: mysz.1974
---.dip0.t-ipconnect.de
No jasny gwint.
2015-12-14 10:36:30 Autor: murison
---.static.ip.netia.com.pl
Przebili kolizję pływający dźwig - PoLinka...
2015-12-14 16:49:40 Autor: Elżbieta B.
---.adsl.inetia.pl
Ale jaja!
2015-12-17 15:41:35 Autor: tramwajarz
---.inet-siec.pl
Się nie dziwię, że dochodzi do takich zdarzeń kiedy nawet ze strażą pożarną kapitan promu uderza w boję przed wpłynięciem do przystani:
https://www.youtube.com/watch?v=fIhKuRgju6g na filmie 4.40'
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
W najnowszym numerze miesięcznika podsumowujemy 2018 rok na kolei i jak zawsze – stawiamy pytania o przyszłość. Wspólnie z RBF piszemy o konkurencji kolei, a także o potrzebie waloryzacji kontraktów na budowach. Rozmawiamy m. in. z J. Malinowskim, prezesem ŁKA i K. Magierowskim, prezesem KZŁ. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR