NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Spór zbiorowy w PKP Cargo. Trwają rozmowy

| jm, Rynek Kolejowy 14.07.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-07-14 13:29:01 Autor: ee
---.free.aero2.net.pl
no proszę powinniście podać tą informację nie wiem może za tydzień w tamtym tygodniu już było wiadomo że będzie spór
2015-07-14 16:23:20 Autor: Xawery
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znając życie (z resztą znając względnie obecną sytuację PKP Cargo) firma trzepie kasę, a ludziom pitoli pewnie o oszczędnościach. U nas to samo było i w zasadzie strajk niewiele zmienił. Coś tam dali, coś zabrali i wyszedł minimalny plus, a firma nadal oszczędza... na ludziach.
2015-07-14 17:32:31 Autor: Ja
---.promax.media.pl
A ja dostałem podwyżkę i to bez pomocy kolegów związkowców. Zmieniłem pracodawcę! Wreszcie uwolniłem się od kargo.
2015-07-14 22:52:56 Autor: bini
---.us.unmetered.com
Cargo oszczędza, ale nie na prezesach, nie czarujmy się.
Chłopaczki bankowe zbierają kredyty, dobrze wiedzą, że splacał je będzie ktoś inny.
2015-07-15 09:29:29 Autor: Jacek33
---.grupalotos.pl
Związkowcy zażądali 250 zł - PKP Cargo zgodziło się na 150 zł , związki to odrzucili. Spór potrwa tak do września i w październiku dojda do porozumienia. Podpiszą porozumienie i podwyżce o średnio na każdego pracownika 100 zł . Tłumaczyć będą tym że lepsze 100 niż nic. A średnio znaczy że płaczki i "czopki" związków otrzymają 150 - 200 zł a reszta po 50...
2015-07-15 10:16:33 Autor: gosc
---.dynamic.gprs.plus.pl
przecież tak jest co roku
2015-07-15 16:12:46 Autor: Ja
---.centertel.pl
Oczywiście. Zawsze tak to wygląda. Dziwi mnie tylko to, że starzy pracownicy sie nabierają co roku i wierzą w związki.
2015-07-15 17:23:38 Autor: PARANOJA
---.146.56.112.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dokladnie tak będzie jak piszecie, przecierz "oni" wszyscy razem piją , jeżdżą po hotelach, obracają panienki a zalodze mydla oczy jacy to są potrzebni.... Jedna wieeelka paranoja
2015-07-19 22:24:16 Autor: E.K.
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tylko nowa inna władza przegoni zarządzających bankomatów z PO, którzy nawet nie są pracownikami PKP Cargo.
2015-07-21 10:07:46 Autor: pysio
---.dynamic.gprs.plus.pl
Trzecia czesc dziadow za pesje nimorzna rodziny utrzymac dobrze ze kochanka mi pomaga może za nascie lat bedzie lepiej :-)
2015-07-23 16:02:15 Autor: cargo
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Związkowcy zapomnieli lub nie umieją policzyć ile firma cargo wydała na PDO ?????????????
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.