NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Skierniewice: Ok1 wzbogaci kolekcję PSMK

| Roman Czubiński 16.10.2014 235

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-10-16 15:31:24 Autor: wojtus
---.183.128.117.dsl.dynamic.t-mobile.pl
I znów zapewne po chwili zobaczymy zdjęcia pociętego parowozu na żyletki.
2014-10-16 16:08:37 Autor: Ariel Ciechanski
---.48.2.101
W odpowiedzi na post wojtus:
"I znów zapewne po chwili zobaczymy zdjęcia pociętego parowozu na żyletki."
Panie Wojtuś - jakoś kilkunastu parowozom, które przyjechały do Skierniewic uprzednio włos z głowy nie spadł, więc takie pomówienia mogą być dość kosztowne...
2014-10-16 16:59:55 Autor: wdr
---.emea.ibm.com

wdr
@wojtus
chyba tam nigdy nie byłeś. Skierniewice to bardzo prężne środowisko, byłem tam z synem na dniach otwartych i było super. polecam wszystkim.
2014-10-16 17:00:27 Autor: fgk
---.103.10.161
widać, że gimbaza jeszcze w Skierniewicach nie była, nawet pewnie nie wie, gdzie to jest...
2014-10-16 17:10:25 Autor: ...
---.adsl.inetia.pl
@ wojtus

Jeśli masz choć trochę godności to teraz przeproś.
2014-10-16 17:22:24 Autor: wojtus
---.183.128.117.dsl.dynamic.t-mobile.pl
W odpowiedzi na post ...:
"@ wojtus

Jeśli masz choć trochę godności to teraz przeproś."
za co? jakoś Ok1-258 kupiło Muzeum Komunikacji i jakoś parowozu nie ma, a ty2-1169 jest właśnie cięty przez nowego właściciela. I niby tez parowóz był demontowany do transportu, tutaj tez widzimy opis rozbierania parowozu. Po ostatnim wydarzeniu niczego nie można być pewnym.
2014-10-16 17:30:25 Autor: Ariel Ciechanski
---.48.2.101
No cóż wydawca będzie chyba zmuszony wydać na IP pana Wojtusia, wtedy się przekona, że pomawiając w sieci nie jest się anonimowym. Parę kafli się przyda, zwłaszcza że PSMK nie było ani właścicielem Ok1-258, ani Ty2-1176, więc... Ok1-266 stoi na torze 57 w Skierniewicach i ma się całkiem nieźle...
2014-10-16 17:35:14 Autor: wojtus
---.183.128.117.dsl.dynamic.t-mobile.pl
dobra, przeczytałem stronę PSMK i trochę się dowiedziałem o kolekcji tamtejszego stowarzyszenia. wiec oficjalne przepraszam za pomówienia, początkowo mi to źle wyglądało, przyznam ze nigdy nie słyszałem o o tym stowarzyszeniu, teraz żałuję tego bardzo
2014-10-16 17:47:26 Autor: wojtus
---.183.128.117.dsl.dynamic.t-mobile.pl
tu jest dokładne omówiony transport ok1-266
http://www.psmk.org.pl/ok1-266-w-skierniewicach/
2014-10-16 19:26:35 Autor: Cowiek Maupa
---.dynamic.gprs.plus.pl

Cowiek Maupa
@wojtus

No i ja pytam się człowieku dumny Ty jesteś z siebie, zdajesz sobie sprawę z tego co robisz? Masz Ty w ogóle Rozum i Godność Człowieka? Ja nie wiem, ale żałosny typek z Ciebie, chyba nie pomyślałeś co robisz i kogo obrażasz. Możesz obrażać sobie tych, co na to zasłużyli, ale nie PSMK.
2014-10-16 20:40:21 Autor: scorpio
---.icpnet.pl
@Ariel Ciechański/CAR
No cóż, to już nie pierwszy wyskok @wojtusia. Najpierw pomawiał Stowarzyszenie Hobbystów Kolejowych, bo nie podobała mu się obsługa z SKPL pociągów pasażerskich z Kętrzyna do Węgorzewa lokomotywą 409Da i wagonami 49A. Teraz wjeżdża na PSMK. Oj @wojtuś kręcisz na siebie dziadowskiego bicza. Panie Arielu, proszę nie przejmować się trollem.
2014-10-16 21:59:09 Autor: wojtus
---.183.128.117.dsl.dynamic.t-mobile.pl
kciuk w dol dla szkol
2014-10-17 09:38:24 Autor: Tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
Oj
2014-10-17 09:39:35 Autor: Tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
W odpowiedzi na post wojtus:
"I znów zapewne po chwili zobaczymy zdjęcia pociętego parowozu na żyletki."
Oj Wojtuś, z samym CArem zadzierasz. W dodatku trafiłeś jak chory w kubeł.
2014-10-17 12:46:59 Autor: peron7
---.play-internet.pl
do-Autor:wojtus
mądrzejszy od radia,a w du...pie był,i gu...vno widział
2014-10-17 15:37:45 Autor: wojtus
---.183.128.51.dsl.dynamic.t-mobile.pl
W odpowiedzi na post peron7:
"do-Autor:wojtus
mądrzejszy od radia,a w du...pie był,i gu...vno widział"
mówisz o siobe
2014-10-17 15:38:31 Autor: wojtus
---.183.128.51.dsl.dynamic.t-mobile.pl
W odpowiedzi na post Tomek Janiszewski:
"Oj Wojtuś, z samym CArem zadzierasz. W dodatku trafiłeś jak chory w kubeł."
przejedziesz się turkolem
2014-10-17 15:38:59 Autor: wojtus
---.183.128.51.dsl.dynamic.t-mobile.pl
kciuk w dol dla szkol
2014-10-27 11:59:00 Autor: Tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
W odpowiedzi na post wojtus:
"przejedziesz się turkolem"
Oczywiście najlepiej po linii remontowanej a raczej zaoranej przez Torpol.
2014-10-27 13:49:56 Autor: Tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
@scorpio: a co znowu nie podobało się wojtusiowi na linii Kętrzyn - Węgorzewo? Że zamiast rumuna z bipą podstawiono manewrówkę 401Da z dwoma dwuosiowymi ryflakami 94A?
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.