NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Siemens z Newagiem dostarczą Inspiro dla Sofii?

| wu, Transport-publiczny.pl 15.08.2015 137

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-08-15 13:11:43 Autor: roześmiany
---.dynamic.chello.pl
No skandal jak śmieli nie zaoferować wunderwaffe z fabryki złomu w Bydgoszczy... Może byli w Bieżanowie i widzieli ten złom zrośnięty z trawą made by Pesia ...
2015-08-15 13:41:01 Autor: kibic
---.adsl.inetia.pl
Redaktorzy, czy Wy widzicie i czujecie rożnicę między mln a mld? Jeśli tak to poszukajcie i poprawcie w swoim tekście to dziwadło.
2015-08-15 14:20:31 Autor: Baniek
---.adsl.inetia.pl
A dlaczego znowu z niemcami? Czy nam, Polakom już nic nie wolno?
2015-08-15 14:58:49 Autor: gość
---.pruszczgdanski.vectranet.pl
Chyba Bułgarom się spalą te Inspiro... jak w Słoikowie na Bemowie :D
2015-08-15 16:09:01 Autor: zeus04
---.133.22.13
W odpowiedzi na post roześmiany:
"No skandal jak śmieli nie zaoferować wunderwaffe z fabryki złomu w Bydgoszczy... Może byli w Bieżanowie i widzieli ten złom zrośnięty z trawą made by Pesia ..."
ED74 nie mają ważnego przeglądu. W Niemczech było/jest sporo odstawionego taboru. Stosunkowo szybko poszły w niemieckie "krzaki" składy Talgo DB. ICE-TD itp. ICE-TD uruchomiono na mundial, a teraz korzystają z nich Duńczycy...
2015-08-15 16:47:33 Autor: roześmiany
---.dynamic.chello.pl
Panie Zeus jedna z tych padlin w barwach wiadomej szmatławej spółki codziennie wieczorem zjeżdża doi szopy.Tzn. badają jak to guano naprawić ...Pozostałe dzieła z fabryki złomu Panie Zeus nieodmiennie stoją w Bieżanowie i to nie jest baśń o przeglądach.To są wady fabryczne - firmowe wizytówki pesi.Czyżby znowu zestawy tory były zbyt stalowe ? EN57 dają rady w każdych warunkach i już się nawet nie odcina boczników po wysokiej stronie.Już od dawna ....
2015-08-16 02:47:50 Autor: Johnny Wrocław
---.ssp.dialog.net.pl
Newag współpracuje ze Stadlerem i Siemensem. Ma certyfikat TSI. A Pesa? No cóż - pewien gruby bydgoszczanin zaraz będzie wychwalał swoją garażową firemkę, produkującą złom. Dolnośląskie SA132, SA134 i SA135 (PESA i ZNTK MM, czyli też PESA) po kilku tygodniach służby zaczęły niemiłosiernie hałasować podczas hamowania, aż uszy bolą. Pesa Twist 2010NW - czyli najnowszy nabytek wrocławskiego MPK - hałasuje niemiłosiernie podczas jazdy. Dzwoni. Nawet mimo skrętnych wózków. A Newagowe Impulsy? Cóż - śmigają aż miło. I do tego ten ich obłędny design. Szkoda, że projekt Nevelo jest traktowany po macoszemu.
2015-08-16 12:21:19 Autor: Gruby
---.play-internet.pl
Toż to skandal co się tutaj wyprawia. Armin. Banowac po kolei. Jak śmiecie tak mówić o narodowym producencie taboru. Jeszcze wam ten newag wyjdzie bokiem. Jeszcze wam pokażemy gdzie raki zimna. Huahhahahshsh będziecie jeździli naszym taboret czy wam się podoba czy nie.
2015-08-17 20:30:20 Autor: Johnny Wrocław
---.ssp.dialog.net.pl
@Gruby - Waszymi taboretami już jeździmy i jak na XXI wiek to są one zdecydowanie poniżej średniej. Po prostu słabizna. Zalew bydgoskiego szrotu jest możliwy: kryterium najniższej ceny i koniecznie brak wymagania TSI. :D
2015-08-20 23:08:31 Autor: cert
---.static.ip.netia.com.pl
certyfikaty to ściema i wydawanie pieniędzy w błoto, które można zainwestować w firmę; trzeba inwestować w firmę a nie dawać w łapę kolesiom...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca