NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Rosja: Pociąg Moskwa - Paryż z nowymi godzinami odjazdu

| RŻD/lp, Rynek Kolejowy 19.06.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-06-19 13:25:41 Autor: antyPLK
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeszcze mogli dodać że największe koszty ponoszą przejeżdżając przez Polskę
2015-06-19 14:33:53 Autor: alvares
---.hstl2.put.poznan.pl
dogodniejsze godziny to znaczy jakie bo w artykule zapomniano podać godzin odjazdu z Warszawy?
2015-06-19 14:38:25 Autor: jan marian
---.dynamic.gprs.plus.pl
minuta szukania na stronie rozklad-pkp.pl: z Warszawy odjedzie o 11:15
2015-06-19 14:40:31 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@alvares
Ten pociąg robi wielką łaskę pasażerom z Polski, że w ogóle dopuszcza (od niedawna) ich wzięcie na pokład, więc godziny odjazdu z Warszawy nie są istotne :)
2015-06-19 14:42:23 Autor: alvares
---.hstl2.put.poznan.pl
@jan marian
nie chodzi o to, że to minuta sprawdzania, ale o to, że jak się pisze o czymś artykuł to wypada takie istotne informacje podać
2015-06-19 14:52:00 Autor: ocm
---.dynamic.gprs.plus.pl
A czy mozna pojechac nim na podstawie biletu fip tzn kolejowy miedzynarodowy.z gory dziekuje
2015-06-19 16:38:01 Autor: Kysó
---.adsl.inetia.pl
Nie można
Niceą też nie można i Vltavą też nie można.
2015-06-19 17:46:20 Autor: SP45-116
---.warszawa.vectranet.pl
I z OSŻD podobno też nie. Ciekawe jak w relacjach wewnętrznych w WNP, gdzie doczepiane są wagony "krajowe" Brześć- Moskwa. Tu chyba OSŻ powinien normalnie działać.
2015-06-19 20:43:20 Autor: hh
---.dip0.t-ipconnect.de
ha, ha, ha...
nie bylo w ostatnim czasie chetnych na ten pociag wiec RZD zwiekszaja postoje, aby wewnatrz Niemiec pozbirac pasazerow.. he he
2015-06-19 22:22:08 Autor: gosc z Uk
---.skybroadband.com
Gdzie mozna kupic bilety na ten pociag?
2015-06-19 23:26:45 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
W kasie międzynarodowej na wokzalu
2015-06-21 11:02:12 Autor: Admc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie rozumiem dlaczego ludzie wolą jechać 20 godzin pociągiem skoro w tej samej cenie mogą polecieć samolotem w 3 godziny. Ktoś może mi wytłumaczyć?
2015-06-21 11:46:52 Autor: JestęPilotę
---.icpnet.pl
2015-06-21 11:02:12 Autor: Admc

Niektórzy boją się latać. Niektórzy nie ufają linią lotniczym. Niektórzy mają czas i ich stać na jazdę pociągiem. Jest wiele zalet i wad tego połączenia, ale nie wygląda to najgorzej w porównaniu do samolotu.
2015-06-21 16:11:37 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Admc
Ja nie lubię latać rejsowymi samolotami. Wielu Rosjan się po prostu boi, że skończą swój lot jak np.Tu 154M na Smoleńsk Sewiernyj airport. Coraz więcej Rosjan jeździ na zapad swoimi furami od kiedy w Polszy autobahna Ursynów/Mokotów-Reich.
2015-07-07 20:14:59 Autor: Mażyciel
---.dynamic.mm.pl
Rosjanie Mają pociąg Przez całą Europę. A u nas w Polsce to Tylko można pomarzyć żeby PKP Intercity miało bezpośredni pociąg Między Warszawa wschodnia a London Victoria Tak dwa razy w tygodniu :)
2015-07-13 00:02:44 Autor: krakowiak80
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do admc,

Nie wiem jak inni ale dwukrotnie korzystałem z tego pociągu i byłem bardzo zadowolony. Jaki jest plus tego pociągu np. bagaż, miałem ponad 60kg dwie walizki, dwie torby, torbę na laptopa i plecak. Mimo limitu bagażu zabrałem się bez żadnych dodatkowych kosztów. W locie pani zaproponowała 850 zł dopłaty za nadbagaż, bilet lotem wyszedł ponad 2300. To ja mając wolny czas wole jechać RZd i naszym restauracyjnym, wyspać się, pogadać z ludźmi niż spędzić 8 godz z dojazdami na cdg pilnować bagażu i walczyć by wszystko ze mną poleciało.
2015-08-05 21:27:02 Autor: Noel
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam wielką nadzieję iż w Polsce będzie się dążyć do zwiększenia przewozów międzynarodowych oraz do obniżenia cen w tych pociągach aby więcej ludzi mogło skorzystać z kolei.
2015-08-06 08:18:14 Autor: patriota
---.84.246.233
W ramach sankcji powinno się nie wpuszczać pociągów z rusolandu!!! Oni na każdym kroku robią nam koło pióra: tarcza, jabłka, gaz, teraz kwiaty i zawsze coś....
Zjednoczmy się i nie wpuszczajmy tego ścierwa do naszego kraju!!! W dupie mam ich pociągi, i to że wielce teraz będą się tu zatrzymywać.

Obrzucić to o kamieniami!!!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.