NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

PLK: Stabilizuje się sytuacja na liniach kolejowych (aktualizacja)

| wu, Rynek Kolejowy / PKP PLK 08.07.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-07-08 11:45:54 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Jak informują nasi Czytelnicy, pociąg Silesia z Pragi stoi od pięciu godzin w Oświęcimiu."

I dobrze, może się ludzie wreszcie obudzą i przestaną korzystać z tej pomyłki ewolucji z Żelaznej 59a :)))
2015-07-08 11:50:34 Autor: ---
---.tktelekom.pl
A ja się pytam - dlaczego pociągu nie puszczono linią nr 94 przez Zator?! Szybciej, bez utrudnień, a pojedyncze osoby jadące do Trzebini/Krzeszowic by się o wiele łatwiej przewiozło...
2015-07-08 11:53:22 Autor: Reniaa
---.free.aero2.net.pl
Już myślałam że bardziej durnych wpisów ten kretyn nie wydali z siebie, ale się bardzo pomyliłam
2015-07-08 12:04:09 Autor: losiu
---.dynamic.gprs.plus.pl
Ja pisałem,że wiadoma osoba powinna się leczyć.Pierwszy wpis to udowadnia.
2015-07-08 12:05:50 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post ---:
"A ja się pytam - dlaczego pociągu nie puszczono linią nr 94 przez Zator?! Szybciej, bez utrudnień, a pojedyncze osoby jadące do Trzebini/Krzeszowic by się o wiele łatwiej przewiozło..."
Przecież Silesia jeździ planowo po 94...
2015-07-08 12:10:11 Autor: ---
---.tktelekom.pl
@Malopolanin:

Mea culpa! W wakacje rzeczywiście jeździ linia nr 94 :) Po wakacjach pewnie też... Ale to dlaczego nie jedzie przez Trzebinię? Ponoć ten kawałek już udrożnili. Przynajmniej ludzie dostaną w gotówce (chyba, że się nie upomną...) zwrot 50% ceny biletu :D
2015-07-08 12:21:27 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post ---:
"@Malopolanin:

Mea culpa! W wakacje rzeczywiście jeździ linia nr 94 :) Po wakacjach pewnie też... Ale to dlaczego nie jedzie przez Trzebinię? Ponoć ten kawałek już udrożnili. Przynajmniej ludzie dostaną w gotówce (chyba, że się nie upomną...) zwrot 50% ceny biletu :D"
Nie wiemy, w którym miejscu utknął pociąg. Może nie dało się pojechać zarówno w stronę Skawiny jak i Trzebini.
2015-07-08 12:25:01 Autor: Ariel Ciechanski
---.48.2.101
Kolego Tomaszu,
można jeszcze zmienić temat Twoje rozprawy doktorskiej? Proponuję nowy - "PKP Intercity jako przyczyna katastrofalnych zjawisk meteorologicznych na obszarze Wyżyny Śląskiej". Już widzę tę bogatą listę publikacji będących pokłosiem dysertacji w najlepszych czasopismach z listy A MNiSW. Będzie to rewolucja w badaniach geograficznych conajmniej na miarę osiągnięć Leszczyckiego, Kondrackiego i Galona oraz Romera! Kiedy mam rezerwować bilety na Polskiego Busa by przybywać na prawdziwą ucztę intelektualną na Będzińską. Błagam, muszę być świadkiem powstania nowego paradygmatu w geografii fizycznej!
2015-07-08 12:37:18 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Ariel Ciechanski

No i tu jest zagwozdka wielu na tym forum - czy aby niejaki Goral vel Tomasz P. z Mysłowic to aby na pewno w 100%-ach ten sam, co ten z niejakiej Żylety, he, he, he...


@ losiu

W ZSRR osobom negującym wszystkie, bądź wybrane, aspekty sowieckich realiów też serwowano leczenie przez specjalistów od główki...
2015-07-08 12:50:48 Autor: Były doktorant
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Goral,
za dużo się poodsłaniałeś i spersonifikowałeś swoje posty, żeby były problemy z weryfikacją ich autentyczności.
Kto sieje wiatr, będzie zbierał burzę. To akurat dosyć uniwersalne prawo. Sprawdza się w geografii fizycznej, biologii i na forach internetowych.
2015-07-08 13:01:15 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Były doktorant

Hmm... A jak to w takim razie zweryfikujesz? Tzn. powiązanie osoby piszącej teraz ten post z zawartością innych zasobów globalnej sieci? ;) O ile dobrze kojarzę, to brak jest najważniejszego łącznika - mojego faktycznego wizerunku powiązanego w nickiem "G o r a l", ściśle w tym zapisie.
2015-07-08 13:17:48 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Goral & Ariel Ciechański & Były doktorant
Ostrro, panowie, ostrro!

A wracając do tematu:
Chopina porwało tornado na 6h :)
http://www.kresy.pl/wydarzenia,polska?zobacz/po-burzy-na-slasku-zaginal-miedzynarodowy-pociag-pkp-intercity-chopin
http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3929023,po-burzy-na-slasku-zaginal-miedzynarodowy-pociag-pkp-intercity-chopin,id,t.html

2015-07-08 13:17:56 Autor: Maurycy+
---.97.198.193
Zaraz, zaraz!
Jaki pociąg pokazali w TV, stojący od 5.oo na szlaku?
Czy to nie owa "Silesia" bo wagon CD za lokiem był,
jak tak - to dobrą "aktualizację" ma Rynek Kolejowy - jak zwykle...

Ludzie mają "piknik" w lesie...
2015-07-08 13:28:55 Autor: WCH
---.tktelekom.pl
Prezes PKP IC podał się już do dymisji? Pięć godzin zajęło zorganizowanie herbaty!
2015-07-08 13:29:37 Autor: LM
---.centertel.pl
Silesia stala w peronach w Oświęcimiu. Ludzi z pociągu (chętnych) przesadzono do KKA dopiero przed godz 9 (ale autobusów dalej nie bylo czytaj wysadzili z pociągu i wskazali drogę przed budynek dworcowy). W pociągu została garstka desperatów.
2015-07-08 13:29:48 Autor: LM
---.centertel.pl
Silesia stala w peronach w Oświęcimiu. Ludzi z pociągu (chętnych) przesadzono do KKA dopiero przed godz 9 (ale autobusów dalej nie bylo czytaj wysadzili z pociągu i wskazali drogę przed budynek dworcowy). W pociągu została garstka desperatów.
2015-07-08 13:36:10 Autor: LM
---.centertel.pl
Maurycy: To nie Silesia bo w dzisiejszej Silesii pierwsze trzy pudla za 07-511 byly z PKPIC.
2015-07-08 14:58:06 Autor: Mateusz Penkala
---.dynamic.chello.pl
Około 14:00 "Chopin" został ściągnięty do Pszczyny:

https://www.youtube.com/watch?v=Lmpu3s2S_LQ
2015-07-08 15:46:32 Autor: huciński...
---.dynamic.chello.pl
Nie ma się co dziwić utrudnieniom.
W Krakowie na przykład o 6 rano, nawałnica wyglądała jak jakiś tropikalny cyklon, deszcz padał 'poziomo', szkody w drzewostanie są ogromne, szalony wiatr spowodował że trombaje nie kursowały, powalone drzewa tarasowały torowiska i ulice.
2015-07-08 16:17:27 Autor: St. Kolejarz
---.173.12.2.tesatnet.pl
Hej Pitekantropusie!!! Wracaj do swojej jaskini, a nie włócz się po cywilizowanych strefach!
2015-07-08 16:34:13 Autor: G o r a l
---.static.ip.netia.com.pl
Skoro Silesia nie mogła przebić się przez Zator, czy Trzebinie, nie mówiąc o Katowicach, czemu nikt nie wpadł na pomysł puścić ją przez Bielsko, Wadowice, ew Żywiec, Sucha Beskidzką ?
Koniecznie PKP InterCity musi upaść
2015-07-08 16:47:52 Autor: G o r a l
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ G o r a l

Bardzo dobrze, im więcej wpisów pod tym szyldem, tym większą zagwozdkę będą mieli forumowicze a propos mojej faktycznej tożsamości. Podoba mi się to, nie przeczę ;)))
2015-07-08 16:51:41 Autor: Markos
---.google.com
Lel ale propaganda. Ten artykuł jest sponsorowany?
2015-07-08 16:59:00 Autor: Markos
---.google.com
PKP zgubiło pociąg heheheh dobre.... Juz mnie chyba nic nie zdziwi.
2015-07-08 17:40:25 Autor: ET41-101
---.222.26.211
2015-07-08 15:46:32 Autor: huciński...

Niektóre rzeczy idzie naprawdę przewidzieć.
Szlak przez las w okolicach Kobióra co większa wichura przechodzi jest nieprzejezdna. Niestety jeśli na bieżąco nawet starych, suchych drzew w pobliżu torów z pasa ochronnego się nie wycina to tak będzie jeszcze nie raz.

Niestety bieżące utrzymanie na kolei leży. PLK żyje od modernizacji do modernizacji.
2015-07-08 17:47:06 Autor: Mateusz Penkala
---.dynamic.chello.pl
Na chwilę obecną szlak Pszczyna - Kobiór wciąż nieprzejezdny. Sieć trakcyjna w wielu miejscach mocno obniżona.
Skład porannego "Chopina" nadal stoi w Pszczynie.
2015-07-08 18:07:24 Autor: szczur
---.dynamic.mm.pl
A, więc to dlatego dzisiaj około g. 14 w Katowicach mogłem podziwiać składy porannych pociągów, Zefira do Kołobrzegu oraz Uznama ze Świnoujścia (14 pudełek, mniam). Oraz tłum ludzi czekających na cośkolwiek do Warszawy, a także odwołane pociągi do Zwardonia i Wisły.

Zero wyjaśnień, słowa o wzajemnym honorowaniu biletów, nawet skromnego "przepraszamy" spikerka z siebie nie wydaliła.

Wypowiedzi Górala mogą denerwować, fakt. Nie zmienia to jednak faktu, że pomyłka ewolucji z Żelaznej dalej pozostaje pomyłką ewolucji.
2015-07-08 18:07:48 Autor: Engineer
---.adsl.inetia.pl
W odpowiedzi na post G o r a l:
"Skoro Silesia nie mogła przebić się przez Zator, czy Trzebinie, nie mówiąc o Katowicach, czemu nikt nie wpadł na pomysł puścić ją przez Bielsko, Wadowice, ew Żywiec, Sucha Beskidzką ?
Koniecznie PKP InterCity musi upaść"
A co Tobie tak zależy na upadku tego czy tamtego, a najważniejsze i co gorsze akurat Polskiego przewoźnika.
Pragnę przypomnieć Ci, że Polska kolej została poćwiartowana na spółki i spółeczki, wyprzedaje się cały majątek narodowy,
na który pracowali nasi ojcowie i dziadkowie. Zamyka się linie kolejowe, doprowadza się wszystko co Polskie do upadku.

A Ty się tym podniecasz.

Tnie się na potęgę jedne z nowszych i sprawne technicznie wagony, które hulają u naszych zachodnich i południowych sąsiadów - to Nasze obywateli pieniądze są marnotrawione, to MY obywatele nie mamy czym podróżować - czaisz bazę?
Płacimy podatki, a kraj w coraz gorszej ruinie. Nie mamy własnego przemysłu, żadnego; nie mamy normalnych połączeń kolejowych jak dawniej.

Kiedyś było nie do pomyślenia, żeby w sytuacjach nadzwyczajnych i awaryjnych pociągu nie puścić trasą alternatywną, teraz nie ma nawet takiej opcji, bo linie są fizycznie polikwidowane, a firmy doradcze typu mak kisnej sabotujące za kupę kasy swoich żywicieli, każą zaorać dosłownie wszystko.

[Admin: zmoderowano]

Dodam, że PKP IC nie posiada własnych torów...

I proszę Cię nie podniecaj się upadkiem jakiejkolwiek Naszej Polskiej firmy, bo każdy upadek rodzi reakcję łańcuchową, to katastrofa dla wielu ludzi którzy stracą pracę, Tobie też się oberwie, bo nawet jeśli nie czujesz powagi sytuacji i jesteś ponad tym to licz się, że krwawisz jak wszyscy i ktoś z niemających co jeść Ci to udowodni, jak nie podzielisz się tym co masz na jego chleb.
2015-07-08 18:54:33 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Goral podrobiony
Kończ Waść, wstydu oszczędź.
@Goral prawdziwy
Nie rozumiem dlaczego Twoja postawa wobec PKP IC wywołuje takie komentarze żałosne.
2015-07-08 19:18:15 Autor: zagłębiak
---.centertel.pl
@Stefan

Nikt nic niema do poglądów Górala. Każdy wie co się dzieje w spółce.

Nikt go nie lubi, za jego bezczelną "mowę nienawiści" on nie potrafi normalnie przekazać swoich myśli na tym portalu.
2015-07-08 19:18:30 Autor: Były doktorant
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Goral

Po pierwsze z prawej strony postu masz podane, skąd się logujesz. Akurat my nie widzimy tego dokładnie, ale admin ma pełny numer IP. Ale to chyba wiesz...

Po drugie możesz pisać równolegle przez komórkę. Trochę to miesza, ale styl do rozpoznania.

Po trzecie - nie znalazłem wielu podobnych do ciebie. Wygląda więc na to, że zbyt wielu nie chce się utożsamiać z twoimi problemami natury egzystencjalnej.

I zbytnio mnie to nie interesuje czy jesteś jeden, czy jest was dwóch czy trzech. Rób co chcesz, pisz co chcesz, siej wiatr, burzę zbierzesz.
2015-07-08 19:35:54 Autor: Były doktorant
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
A całkiem poważnie, to jest wciąż źle.

Poranna burza była totalną masakrą, która wyrządzała szkody w sposób bardzo punktowy. Kilka miejsc dostało najwięcej. No i pechowo kilka miejsc bardzo kolejowo ważnych.

Z infolinii Kolei Śląskich (jutro muszę jechać w kierunku na Wisłę):

Prawdopodobnie jutro szlak między Kobiórem a Pszczyną będzie wciąż nieprzejezdny. Na Bielsko i Wisłę przewidziano ZKA. Ten szlak jest to akurat środek lasów pszczyńskich, jeśli ktoś wie, jak może wyglądać las po huraganie, to zrozumie.

Co do owej Silesii:
Nie mogła się nigdzie przebić - każdy kierunek był nieprzejezdny. Do Bielska się nie dało, do Katowic też, na Zator również. Na Imielin też. Pszczyna Żory również.
2015-07-08 19:45:53 Autor: G o r a l p o d r o b i o n y b ą d ź p r a w d z i w y
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ all

Jaka pseudofiremka, taki i poziom komentarzy. Gów... nie nazywacie przecież ciastkiem, prawda?
2015-07-08 20:04:41 Autor: zagłębiak
---.centertel.pl
[Admin: zmoderowano]
2015-07-08 20:12:52 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@zagłębiak
"Mowa nienawiści" to pojęcie wymyślone przez lewactwo, które ma zamknąć usta osobnikom przeciwnym afirmacji zboczeń i pederastów.
Chyba jednak nie pasuje do opinii kolegi Górala nt.PKP IC i zupełnie nie wyjaśnia powodu ataków wielu komentatorów na kol.Gorala.

Jest dla mnie to dalej niezrozumiałe! Przecie Goral całkiem rozsądnie komentuje, póki nie zejdzie na Kościół i Rossiję - ostatnie bastiony cywilizacji białego człowieka, które oparły się "długiemu marszowi lewactwa"
2015-07-08 20:28:26 Autor: zagłębiak
---.centertel.pl
Bo fajnie by się to czytało, gdyby jego wpisy nie wyglądały jak rynsztok: "zgnoić ich", "zniszczyć", pracownicy to frajerzy", czy jak ostatnio: "pociągi PIC powinny się częściej wykolejać"...

Gdyby jego niechęć do IC wyglądała bardziej przyziemnie, to byłoby bardziej szanowany. A tak to jest zerem.
2015-07-08 20:31:01 Autor: zagłębiak
---.centertel.pl
@Stefan

Ty jakoś w cywilizowany sposób piszesz o wielkiej niechęci i jakoś nikt niema do Ciebie tylu sapów co do niego.
2015-07-08 20:48:58 Autor: gość
---.dynamic.chello.pl
po pierwsze czemu w promieniu 20 metrów od torów nie wytnie się drzew, po drugie czemu tego pociągu nie ściągnięto do Pszczyny skąd mógł jechać już drogą okrężna np przez Żory, Rybnik do Katowic, chyba ze tutaj tez było coś nie przejezdne ale większe możliwości są w Pszczynie aby nawet podstawić autobusy zastępcze
2015-07-08 21:03:35 Autor: losiu
---.dynamic.gprs.plus.pl
He, he dobrze, że Góral nie posiada jakichś supermocy, bo IC by zniknęło natychmiast,chyba,że to on zrobił taką burzę. Thor czy co?
2015-07-08 21:05:14 Autor: zeus04
---.133.22.13
W odpowiedzi na post gość:
"po pierwsze czemu w promieniu 20 metrów od torów nie wytnie się drzew, po drugie czemu tego pociągu nie ściągnięto do Pszczyny skąd mógł jechać już drogą okrężna np przez Żory, Rybnik do Katowic, chyba ze tutaj tez było coś nie przejezdne ale większe możliwości są w Pszczynie aby nawet podstawić autobusy zastępcze"
Próbowano. W Ligocie z myślą o Chopinie grzała silnik nasza ST45. Pociąg sieciowy utorował drogę najpierw od strony Pszczyny i o 12-stej zepsuła się nasza pechowa SM31 która przyjechała po ten skład, wykonano próbę hamulca i... zanikło sterowanie...
2015-07-08 21:15:13 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@zagłębiak
Goral pewno bardziej rozgoryczony na IC niż ja,
bo musi jeździć PB zamiast pociągiem.
Ja jestem wrogiem nie tylko IC, ale i ZTM HGW ulicznego.
Jak most łazienkowski spłonął z miłości i trombaje z autobusami stały w wielkim korze na moście Poniatowskiego, to też się cieszyłem. Fanów dotowanego trombaja i avtobusa z logoZTM Warszawa też uważam za baranów, a pracowników ZTM (nie mylić z kierowcami im motorniczymi!) wywaliłbym z etacikow do sprzątania śmieci z ulic na akord. Większą korzyść dla Warszawy by zrobili. Przeto rozumiem Gorala i nie rozumiem Was
2015-07-08 21:45:44 Autor: Euro2222
---.mt.pl
A wczoraj Chełmoński który jechałem 420 min !!! 7h A nie było burzy...to już lekka przesada
2015-07-08 21:53:44 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
@Stefan banderą
A co sądzisz o buspasach?
2015-07-08 22:11:17 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Malopolanin
Nie jestem ich wrogiem absolutnym tak jak Krul.
Targeo.pl w prezentacji .PPT dot.Warszawy po zamknięciu mostu łazienkowskiego udowadnia, że buspasy trzeba dobrze przemyśleć zanim się beztrosko namaluje. Wzorem dla centrum miasta jest jednak dla mnie ul.Świętokrzyska po remoncie: szeroki chodnik, 2 szerokie pasy dla rowerów na jezdni i avtobusy jadą z blachosmrodami wąskim pasem.

Aby nie odchodzić od tematu link od konkurencji IC, której burze nie szkodzą:
http://www.luxexpress.eu/pl/pociag-vs-lux?gclid=CLHH1buozMYCFaTPcgod9KoM8Q

PS.
Uwielbiam prowadzić blachosmrod w czasie ekstremalnych zjawisk pogodowych :)
2015-07-08 22:24:00 Autor: Były doktorant
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może i komuś burze nie szkodzą, ale nie byłbym za bardzo pewny, że w końcu nie zaszkodzą.

A swoją drogą to dziś był dosyć pechowy dzień w Katowicach i w okolicy. Oprócz porannej burzy i tornada to po 14-tej na S6 w kierunku na Bielsko TIR za bardzo się rozpędził, przewrócił się, skasował barierki i zablokował drogę. Ogólnie potem całe Katowice stały przez kilka godzin.
No i stały też autobusy komunikacji zastępczej...
2015-07-08 23:06:44 Autor: G o r a l t o c z y n i e G o r a l ?
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
http://fakty.interia.pl/galerie/kraj/pociag-utknal-w-lesie-zdjecie,iId,1877556,iAId,166121
2015-07-09 00:46:26 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
Wracamy do Warki:
http://www.mazowieckie.com.pl/pl/przerwa-w-ruchu-pociag-w-przez-stacj-warka
2015-07-09 07:32:56 Autor: marketinf
---.google.com
@Goral tak trzymaj

Pieski o pisowskich moherowych poglądach niech szczekają
2015-07-09 08:08:07 Autor: Stefan banderą
---.sggw.waw.pl
@Arrivedetci
Bus prywatny ratuje pasażerów pociągu :)
Proszę zwrócić honor Aronowi!
Wykolejenie lokomotywy manewrowej w Warce wczoraj spowodowało odwołanie 2 pociągów w porannym szczycie do Warszawy na wiedence.
I jak tu polegać na puciongach?
2015-07-09 09:23:58 Autor: Stefan banderą
---.dynamic.gprs.plus.pl
@zagłębiak & msrketimfo
PIS, PO = jedno zło!
2015-07-09 14:37:18 Autor: Stop wariatom na kolei
---.dynamic.chello.pl
Odpowiadając wszystkim miłośnikom, uzdrawiaczom i wizjonerom kolejowym pragnę przede wszystkim uświadomić was szydzących z zawodu kolejarza a zarazem zazdroszczących im pracy na kolei że drzewa na sieci były na każdym szlaku i odcinku południa województwa śląskiego. Sieć nieuszyniona jest niebezpieczna. Trzeba było najpierw to zabezpieczyć, usuwać drzewa i awarie i powoli przywracać ruch. Autobusy także miały problemy na drogach i także przez wichury. Zanim zaczniecie krytykować przypomnijcie sobie że to wy chcieliście upadku PKP. To po jakiego pioruna jęczycie? Macie efekty waszych chorych wizji. Wasze pomysły są dobre w teorii. Praktykę znają kolejarze dlatego też nie podważajcie decyzji przez nich podejmowanych. Chociaż wy i tak nie widzicie swoich błędów.
2015-07-10 09:41:03 Autor: kolejTAR
---.dynamic.gprs.plus.pl
CHOPIN to nie jest IC tylko pospieszny miedzynarodowy /POSP/ a na terenie CD rychlik nocny.wstyd czytac takie bzdury na portalu branzowym!!
2015-07-10 09:41:06 Autor: kolejTAR
---.dynamic.gprs.plus.pl
CHOPIN to nie jest IC tylko pospieszny miedzynarodowy /POSP/ a na terenie CD rychlik nocny.wstyd czytac takie bzdury na portalu branzowym!!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.