NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

PKP Cargo potwierdza - nie kupimy CTL-u

| Rynek Kolejowy/PKP Cargo 17.12.2014 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2014-12-17 14:53:56 Autor: ap
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chyba Pan "rzecznik" zapomniał, że wszystkie wymienione przez niego projekty skończyły się fiaskiem!!!!!!!!! O jakiej gotowości w sprawie PGE pisze, skoro końcowe negocjacje trwają bez udziału Cargo,którego oferta została definitywnie odrzucona.
W sprawie AWT proponuję aby Pan "rzecznik" przeczytał wcześniejsze informacje z RK. Widocznie wewnętrzny biuletyn w tej sprawie nie dotarł do Pana "rzecznika".
Mam wielką prośbę do Pana "rzecznika" - niech Pan szanuje czytelników i akcjonariuszy. Jest Pan "rzecznikiem" spółki publicznej i powinien Pan przekazywać rzetelne informacje.
2014-12-17 15:00:18 Autor: robolik
---.mpcnet.pl
O jakim kupnie mowa ,przecież spółki prywatne odbierają cargo robote NA POTĘGE nie długo to CTL albo inna spólka wyjdzie z ofertą kupna cargo , i tak trzymać panowie.
2014-12-17 15:22:16 Autor: leonard cohen
---.zory.vectranet.pl
@robolik - nie strasz nie strasz bo się zesrasz




Przewozy towarowe w pierwszym półroczu 2014
Przewozy towarowe w pierwszym półroczu 2014
Udziały w rynku (masa) w okresie I-VI 2014.
Udziały w rynku (masa) w okresie I-VI 2014.
Udziały w rynku (praca przewozowa) w okresie I-VII 2014.
Udziały w rynku (praca przewozowa) w okresie I-VII 2014.
Udziały w rynku (masa) w okresie I-VII 2014.
Udziały w rynku (masa) w okresie I-VII 2014.
Udziały w rynku (praca przewozowa) w okresie I-VI 2014.
Udziały w rynku (praca przewozowa) w okresie I-VI 2014.
Przyporządkowane tagi:
PKP Cargo (1273) , Pol-Miedź Trans (3) , konsolidacja (2)
2014-12-17 16:28:33 Autor: kicia kudła
---.dynamic.gprs.plus.pl
Dobrze ze napisali na rynku kolejowym. Wprawdzie dwie godziny po komunikacie i przyklejony kwit" ale.dobrze ze jest. Szkoda. Że nie zadzwonili do uokik. Tam można się dowiedzieć. Ze wniosek nie.spełniał kryteriów formalnych. Czyli mega droga kancelaria karguli źle przygotowała papier. Panie Malinowski rusz tyłek i przeczytaj co u konkurencji http://kurierkolejowy.pl/mobile/aktualnosci/22476/PKP-Cargo-zabraklo-czasu-na-przejecie-CTL.html
2014-12-17 19:13:35 Autor: mikki
---.alpina.ru
Pękł pierwszy z kilku nadmuchanych baloników... Ciekawe, czy następny to będzie AWT?
2014-12-17 20:10:15 Autor: real
---.38.100.14.internetia.net.pl
wygląda jak w starym dowcipie.... kupujemy to i tamto... a potem.... " słyszałam, że nie byłaś w tym roku na wczasach we Włoszech.... nie....nie.... we Włoszech nie byłam w ubiegłym roku..... w tym roku nie byłam na wczasach we Francji" :)
2014-12-18 17:15:59 Autor: sprzedawca przewozów
---.dynamic.chello.pl
Nic nie kupicie, bo nie macie za co Misie Pysie.

Dyskusje o kupowaniu trupa AWT sa wiarygodne, ino po co to kupować?? Chlopcy z KGHM was za Chiny Ludowe do PMT nie wpuszczą. Za świetnie tam żyją sobie.

Próbujecie teraz podnieść ceny o ok 7 - 15% na rok 2015, szantażujecie też klientów karami za niewykonane umowy trzyletnie. A to nieomylny znak, że się wam złom do upłynnienia skończył.

A ja zacieram ręce i wytrwale wykopuje was od kolejnych klientów.
2015-01-10 09:43:57 Autor: holly
---.torservers.net
Olewanie klienta tjest na porzadku dziennym. Nawet, jesli opiekun klienta probuje sie starac,to i tak dyrekcja go ustwia do pionu swoimi "uzgodnieniami" i pomyslami.
Cale dni czekam na informacje, czy podstawia wagony, czy jednak nie. Rano mowia,ze wszystko zalatwione i moge planowac zaladunek,a 4 godziny pozniej dowiaduje sie, ze nie bedzie wagonow... Planowanie przewozow z nimi to czysta fikcja. Albo lotto.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.