Paweł Szaciłło, dyrektor Centrum Unijnych Projektów Transportowych będzie brał udział w pracach rady programowej piątej edycji Kongresu Kolejowego. Wydarzenie odbędzie się 28 października w Katowicach.
Już 28 października w Katowicach, mieście stającym się krajowym centrum turystyki biznesowej, odbędzie się piąta edycja Kongresu Kolejowego. W pracach rady programowej weźmie udział Paweł Szaciłło, dyrektor Centrum Unijnych Projektów Transportowych. W trakcie tegorocznego KK2015 uczestnicy będą dyskutować na tematy szeroko rozumianego rynku kolejowego, np. o polskiej infrastrukturze w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej czy polskim i europejskim rynku przewozów towarowych.
Organizatorami wydarzenia są Zespół Doradców Gospodarczych TOR Sp. z o. o. oraz Forum Kolejowe – Railway Business Forum. W poprzednim IV Kongresie Kolejowym wzięło udział 550 osób. KK w krótkim czasie stał się jednym z najważniejszych wydarzeń w branży transportu kolejowego w Polsce. Do udziału zachęcamy wszystkich zainteresowanych oraz działających na polskim rynku kolejowym.
Zapraszamy na V Kongres Kolejowy, który odbędzie się 28 października 2015 roku w Katowicach. W tym roku wśród poruszanych tematów znajdzie się między innymi analiza polskiego rynku kolejowego oraz kwestia przygotowania inwestycji w infrastrukturze kolejowej.
Więcej informacji o Kongresie znajdziesz TUTAJ.
