NUMER 03/2022
NUMER 04/2022
Temat numeru:
Inwestycje infrastrukturalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Grzegorz Muszyński odpowiedzialny za inwestycje w PKP PLK

| jm, Rynek Kolejowy/Kurier Lubelski 14.01.2016 214

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2016-01-14 11:08:48 Autor: Ron
---.leon.com.pl
Dopilnuje remontu linii Warszawa-Lublin i niczego więcej... A największe potrzeby i przewozy są na południu Polski.
2016-01-14 11:11:04 Autor: podróżnik
---.81.168.130
Zna ktoś nazwę tej firmy, którą założył Pan Muszyński, zajmującą się naprawą mostów i wiaduktów kolejowych?
Jestem ciekaw czy to doświadczenie praktyczne, czy raczej tylko urojone.
2016-01-14 11:19:46 Autor: Maurycy+
---.97.199.117
Brawo, bravissimo

Kolejny fachura na stołku, ukończył KUL?
to na jakie lotnisko teraz pojedzie kolej?
w Kielcach, Babimoście czy w Mońkach...
2016-01-14 11:30:43 Autor: O_Q
---.tktelekom.pl
A ile zysku przynosi lotnisko w Lublinie?
2016-01-14 11:48:35 Autor: Maurycy+
---.97.199.117
Ile zysku?
Co najmniej tyle tyle co Hitroł i Szymany razem wzięte...
2016-01-14 12:13:38 Autor: j.
---.centertel.pl
Czy ten Pan będzie dalej będzie wykonywał nie trafione inwestycje?
2016-01-14 12:14:47 Autor: axyzm
---.tktelekom.pl
do Maurycy + Kielce mają dojazd do lotniska koleją. Jeden mały problem to brak lotniska.
2016-01-14 12:21:35 Autor: JanuszJG
---.jeleniagora.vectranet.pl
@Maurycy+:

Właśnie bardzo dobrze, że Pan Grzegorz Muszyński będzie odpowiedzialny za inwestycje w PKP PLK, gdyż według mojej osoby jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Poza tym od dłuższego czasu przyglądam się komentarzom Twojego autorstwa i skończ wreszcie z ujadaniem oraz wylewaniem gorzkich żali, bo to robi się już żenujące.
2016-01-14 12:34:16 Autor: POkomuna
---.adsl.inetia.pl
@JanuszJG

Ten Maurycy jest sfrustrowany, bo na stanowiska biorą ludzi po KUL a nie po WUML.
No i biedak nie ma szans załapać sie na stołek. Stąd ta jego żółć....
2016-01-14 12:51:09 Autor: Maurycy+
---.97.199.117
A jaka jest różnica pomiędzy KUL a WUML, małe pisiorki?
Jedni walą łbem o glebę przed krzyżem, drudzy - przed sierpem i młotem,
jedna wspólna cecha - ogólna bezmózgowa tępota...
2016-01-14 12:51:45 Autor: Gość
---.play-internet.pl
Należy się zgodzić z przedmowcami. Lepszy KUL niż postplatformerska klika wiadomo kogo, pchajacą się bezczelnie na stołki.
2016-01-14 13:10:24 Autor: Tomasz***
---.google.com
100 minut ?????

Miało być 90 min !!!!!!!
2016-01-14 18:28:36 Autor: ...
---.adsl.inetia.pl
"według mojej osoby jest to odpowiednia osoba"

Masło maślane z kolejnego polskiego grajdołu.
Ogarnij się, człowieku.
2016-01-14 22:49:31 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Pan Muszyński to odpowiedni facet na odpowiednim miejscu. Uważam nawet, że powinien być Prezesem PKP PLK S.A.
Wszyscy oszołomy niech zamilkną.
2016-01-14 22:57:35 Autor: JanuszJG
---.jeleniagora.vectranet.pl
@...:

A co prawda w oczy kole? Takich osób, jak Pan Muszyński powinno być jeszcze więcej. Za czasów PO-PSL z kolei pozbywano się fachowców z prawdziwego zdarzenia, a na ich miejscu byli same bankomaty.
2016-01-15 16:11:38 Autor: mathewicforum
---.centertel.pl

mathewicforum
@Maurycy+:

Lotnisko jest w Masłowie pod Kielcami, w dodatku sportowe, zaś to niby nowe w Obicach chyba nie powstanie. Prezydent Kielc Pan Wojciech Lubaski ostatnio wraz z Radą Miasta był przesłuchiwany m.in. w sprawie "przystanków MPK za 400 tys zł - każdy(!)", a po za tym odkupił ostatnio legendarny dworzec PKS w kształcie UFO, jeden z symboli miasta, za 22 mln, choć wcześniej sam go sprzedał za 9 mln zł... Do tego kłopoty Korony.

Nie bardzo widzę tam lotnisko. Z resztą teraz Impulsy śmigają przez CMK do Zawiercia i Katowic oraz Krakowa dość szybko, a tam też są lotniska. Pyrzowice i Balice to pewne porty, zaś do Balic jest jeszcze kolejka.
2016-01-15 17:25:49 Autor: pkp-plk
---.146.7.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z całym szacunkiem dla pana Muszyńskiego którego celem jest zwiększenia nakładów inwestycyjnych - ale przy takim zarządzaniu to hamulcem nr.1 w realizacji tych założeń jest działający ZESPÓŁ JAKOŚCI - W KTÓRYM ZATRUDNIONO OSOBY BEZ KWALIFIKACJI I UPRAWNIEŃ BUDOWLANYCH ,oraz nie mających zgodnie z wymogami stażu pracy na pkp. JEST TO NAJBARDZIEJ CHORE OGNIWO STRUKTÓR PLK .STWORZONE JAKO TRZECIA INSTANCJA KONTROLNA NI PRZEJADAJĄCA PIENIĄDZE INWESTYCYJNE
2016-01-17 19:13:37 Autor: KUL
---.vtelecom.pl
Dziwi mnie, choć może nie powinno, co niektórym komentatorom nie pasuje KUL… Jest to normalny uniwersytet posiadające wszystkie kierunki oraz pełne uprawnienia. Ma renomę międzynarodową większą niż większość uczelni w Polsce oraz bogatą tradycję. Dlaczego ukończenie takiej uczelni w waszych komentarzach brzmi pejoratywnie ? a) nie macie pojęcia, o czym piszecie, b) czysta złośliwość …a może jedno i drugie.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Kadry
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 04/2022
NUMER 04/2022
Wojna w Ukrainie siłą rzeczy powraca i w tym numerze. Tym razem przyglądamy się jej wpływowi na bieżącą sytuację na krajowym rynku budowlanym oraz perspektywie dla inwestycji kolejowych – oprócz wszystkich tragicznych skutków rosyjskiej inwazji mamy bowiem jeszcze na głowie brak zatwierdzenia dla środków z KPO, który skutecznie powstrzymuje inwestycje w branży. Staramy się też spojrzeć dalej i poszukać odpowiedzi na pytanie, jak pandemia oraz konflikt wpłyną na rolę kolei w świecie, który chce coraz mniej polegać na paliwach kopalnych. W numerze sporo uwagi poświęcamy także projektowi Kolej Plus oraz kwestiom mobilności miejskiej. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.