NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

DB Schenker Logistics: Rola intermodalu będzie rosła

| Rynek-Kolejowy.pl 10.01.2016 253

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2016-01-10 15:26:54 Autor: 52 8177
---.dip0.t-ipconnect.de
Troche OT, ale:

Dotarla wiadomosc, ze trzy nowe Vectrony dla PKP-Cargo juz sa w drodze do Frankfurtu nad Odra, i dalej do Polski.

Tu jest link do wiadomosci i do fotek!

http://www.drehscheibe-online.de/foren/read.php?4,7683884

Pozdrowienia
2016-01-10 16:43:48 Autor: pekapekargo
---.dynamic.chello.pl
Tera wam pokażemy ...☺
2016-01-10 17:53:03 Autor: DB Schenker
---.tktelekom.pl
Co Wy myślicie że teraz jak Cargo dostanie Vectrony to nagle zwiększą im się znowu przewozy do Niemiec??? Jak myślicie że tak to jesteście w dużym błędzie.!!! Pracuje w Schenkerze i wiem jak sytuacja wygląda.
2016-01-10 18:07:48 Autor: myślący
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chciałem przypomnieć, że nikt inny jak DB trzy lata temu piało, że nie opłaca się inwestować w intermodal, bo w tym przyszłości nie ma i szydzili z tego że CARGO marnuje kasę zamawiając nowe platformy. Teraz obudzili się z ręką w nocniku ufajdaną em po samą pachę po rynek drastycznie się kurczy, a cały torcik przewozu kontenerów zawinęło PKP.
2016-01-10 18:41:56 Autor: DB Schenker
---.tktelekom.pl
Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Wiem jedno Cargo w kierunku do Niemiec jest na przegranej pozycji. Od nowego roku znowu zyskaliśmy nowe pociągi do Niemiec!!!
2016-01-10 20:34:46 Autor: plejer
---.dynamic.chello.pl
Przecież DB się zwija. Ciągłe zmiany szefów i suszą głowę o bardzo słabe wyniki. Nie siać mi tu propagandy :-)
2016-01-10 20:37:47 Autor: plejer
---.dynamic.chello.pl
Super wyglądają te Vectory w malowaniu PKPC.
2016-01-10 21:09:10 Autor: DB Schenker
---.tktelekom.pl
W odpowiedzi na post plejer:
"Przecież DB się zwija. Ciągłe zmiany szefów i suszą głowę o bardzo słabe wyniki. Nie siać mi tu propagandy :-)"
Na Twoim miejscu bym się zastanowił co Ty wg piszesz.
2016-01-10 22:00:15 Autor: lolek 1
---.97.25.244
DB S faktycznie dziwna firma kupila Vectrony i teraz nadrabia chyba z 100km bo nie potrafia pod gorke podjechac A Lotos Dragonami wszedzie myka
2016-01-11 05:58:29 Autor: PRByly
---.google.com
PR Gdynia wchodzi na kolejny level wk..ania pasazerow:) :) sklad 50624/5. Tak zapchanego pociągu juz dawno nie widziałem. Ile się nasluchal biedny kierownik... Kiedyś były 3 jednostki połączone... Później dwie... Teraz jedna... A pasażerów tyle samo a może więcej... Kolejny etap to likwidacja połączenia jeśli za dużo skarg wpłynie do UTK. Tak zrobili z relacja po 17 z Gdańska do Elblaga. Z powodu zbyt wielu skarg pociąg do Elblaga magicznie zniknął. A potrafiło tego do Centrali PR jak i UTK sporo wpływać. Ten przewoźnik to niezła patologia i juz nic mu nie pomoże.
2016-01-11 07:53:45 Autor: picuś glancuś
---.play-internet.pl
Kiedy DB zabierze sobie z powrotem z PKPIC swojego wybitnego specjalistę Rybotyckiego??? Szkoda, aby taki fachowiec tam się marnował.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.