NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Arendarski: Związkowcy PKP Cargo przekroczyli prawo

| Newseria 31.07.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-07-31 10:31:22 Autor: Kolejarz realista
---.adsl.inetia.pl
Oj Panie Arendarski znam Pana z przeszłości - daruj sobie Pan mądrości.
2015-07-31 11:26:02 Autor: Jsw
---.dynamic.chello.pl
Co ten gość bredzi jakieś zyski z akcji popatrz frajerze na JSW !!! Przysłowie mówi lepszy wróbel w garści niż ....
2015-07-31 11:33:03 Autor: mario68
---.tktelekom.pl
Do Pana Arendarski, Sadowski- BAJKI TO MY, ALE NIE NAM.... Z wyjaśnień spółki wynika /i wszystko w temacie/...... CO ZA BREDNIE !!!! Jakie 500 zł, jakie 4000 zł ?????? . Jeżeli chcą się Panowie na takie tematy wypowiadać to może należałoby zweryfikować takie informacje z drugą stroną, czyli z NAMI szarym robolem, a nie pi..yć trzy po trzy. Dlatego też NIE POZDRAWIAM.
2015-07-31 11:59:45 Autor: stary emeryt kolejowy
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Panie Arendarski, panie działaczu styropianowy.Może pokazałby pan swoją drogę zawodową, oprócz tej rocznej pracy w charakterze nauczyciela.
Pracownicy Cargo widzą jakie miernoty nimi kierują i stąd te strajki.
2015-07-31 12:00:29 Autor: pracownik
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spotka się taki jeden debil z drugim i wypowiadają się na tematy o których nie mają pojęcia .Ciekawe jak by kwiczeli jeśli by otrzymywali pensje pracowników niższego szczebla . Szkoda czasu na czytanie i słuchanie takich bredni wypowiadanych przez tych dwóch .brak nawet słowa jakim by ich było można nazwać ,bo każde ze słów jest dla nich zbyt delikatne.
2015-07-31 12:08:43 Autor: miw
---.tktelekom.pl
Najwyraźniej pan Arendarski nie ma zielonego pojęcia o temacie na który się wypowiada. Związki Zawodowe domagają się dotrzymania przez Zarząd zobowiązania zawartego w paragrafie 5 pkt 1 Paktu Gwarancji Pracowniczych. To Zarząd podpisał zobowiązanie o corocznym wzroście wynagrodzenia i w tej chwili nie chce się z tego wywiązać. Działania Zarządu są tylko działaniami pozorowanymi. Dawanie pracownikom 45 zł brutto (tak jak miało to miejsce na początku negocjacji) powodowało że podwyżkę dostał by co drugi a może nawet co trzeci pracownik. Pracownicy wynagradzani w oparciu o wskaźnik nie mają rewaloryzowanego wskaźnika od 2011 i mają około 260 zł w plecy, a powinni również corocznie mieć naliczane wynagrodzenie w oparciu o 4 kwartał każdego roku.
I jeszcze jedno Zarząd dostał podwyżkę (czy już wpłynęła na konto czy dopiero wpłynie w innym terminie to inna sprawa) dyrektorzy dostali po kilkadziesiąt tysięcy premii, naczelnicy również nie małe premie. Dla mnie wygląda to co najmniej na nierówne traktowanie (żeby nie powiedzieć zwykłe sk.....wo).
2015-07-31 12:15:52 Autor: pkp cargo szczecin
---.40.230.8
ten zarzad to jakies chore króliki mówi sie o wypracowanych zyskach tylko kto te zyski wypracował te nieroby z zarzdu ?
2015-07-31 12:44:17 Autor: hugo
---.inter-sat.pl
''Pracownicy, jak widać, nie czują się akcjonariuszami spółki, skoro chcą otrzymać dodatkowe świadczenia nie poprzez wzrost wartości spółki i jej lepsze wyniki, tylko tu i teraz, poprzez wyższe wynagrodzenia...'' Rozumiem że z kolei członkowie Zarządu czują się akcjonariuszami spółki...
PARODIA!!!
2015-07-31 13:14:35 Autor: Lech
---
Ręce opadają słuchając tego gościa.
2015-07-31 13:55:57 Autor: cargowiec
---.dynamic.gprs.plus.pl
Gosciu przytula kilkanascie tysiecy miesiecznie i pierd....farmazony...dla zarzadu licza sie tylko tabelki,wskazniki...a brak waloryzacji podstawy wskaznika to zahacza o komisje sledcza....i posadzenie kilku kogucikow za kratki...bedzie dobrze tylko wtedy jak prezesem cargo zostanie kolejarz z krwi i kosci, ktory zna kolei od podstaw i bedzie szanowac pracownikow kazdego szczebla...
2015-07-31 13:56:08 Autor: cargowiec
---.dynamic.gprs.plus.pl
Gosciu przytula kilkanascie tysiecy miesiecznie i pierd....farmazony...dla zarzadu licza sie tylko tabelki,wskazniki...a brak waloryzacji podstawy wskaznika to zahacza o komisje sledcza....i posadzenie kilku kogucikow za kratki...bedzie dobrze tylko wtedy jak prezesem cargo zostanie kolejarz z krwi i kosci, ktory zna kolei od podstaw i bedzie szanowac pracownikow kazdego szczebla...
2015-07-31 16:05:21 Autor: furman
---.internetia.net.pl
80% załogi myśli jak najszybciej uciec na emeryturę .Jak zrobią40 lat nie będzie komu pracować. Przy takim rządzeniu mało kto utożsamia sie tą firmą
2015-07-31 17:48:46 Autor: mis
---.153.246.94.ip4.artcom.pl
jakie podwyzki hyba waspo lo zawyplate nieidzie rodziny utrzymac akcje my dostali hyba na rower winych spolkach dostli po 100 tys. ludzie maja wiecej na emeryturachniz kolejorz nedza straszliwa
2015-07-31 20:44:57 Autor: misiuuuu
---.dynamic.chello.pl
przyjdzie kostucha i zarząd wyrucha sprawiedliwości stanie się zadość ,życzę Wam tego RN PKP SA
JP zdychajcie w pokoju
2015-07-31 20:50:55 Autor: muniek z wawy
---.dynamic.chello.pl
praca zarządu polega na generowaniu kolejnych tabelek w znanym programie znanego producenta Windows i wymuszaniu na zwykłych pracownikach by się do nich stosować, w Cargo jest jak w Folwarku Orwela- tylko świnie rządzą.
2015-07-31 22:21:48 Autor: cargo
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ja pana Arendarskiego popieram, większość ,,bossów'' związkowych nabyło prawa emerytalne i mogli swobodnie odejść na PDO i emeryturę ale po co? najlepiej to mieszać pracownikom w głowach i brać kasę za darmo, czas komuny się skończył panowie związkowcy.
2015-07-31 22:37:20 Autor: bibik
---.digineo.de
Arendarski? To ten od styropianowych aferalów?
2015-08-01 00:41:28 Autor: Maurycy+
---.97.199.117
Jasne - zwiąchole po 5 klasach podstawówki popitych litrami wódy są najmądrzejsi,
nic nie robić tylko żądać - to jedyne co potrafią ...
2015-08-01 09:41:11 Autor: -madej-
---.kielce.vectranet.pl
Dlaczego cwaniaki z Zarządu PKP Cargo na własnej stronie internetowej nie napisali o tym że przyznali sobie po 10 tyś na łebka?
Ale taki tekst jest "Spór zbiorowy w PKP CARGO – związki zawodowe żądają 120 milionów złotych rocznie na kolejne podwyżki"
https://www.pkp-cargo.pl/pl/aktualnosci/spor-zbiorowy-w-pkp-cargo-zwiazki-zawodowe-zadaja-120-mln-zl-rocznie/
2015-08-02 18:42:28 Autor: cyprjan
---.40.230.8
kpiny jak zwykle, zwiazkowcy udają ze walczą zarząd jak zawsze sie opiera po czym daja i tak kase oczywiscie kolejarzykom to wystarczy, zarząd i zwiazkowcy dadzą sobie po buziaku ze jest fajnie, w zakładach kase podzielą tak zeby ludzie sia miedzy sobą gryżli i tez jest fajnie i moża jechac na urlop po bardzo ciezkich negocjacjach żałosne,najgorsze jest to ze przy podziałach nic sie nie liczy tylko układy i znajomosci,W PLK nikt nie walczy a i tak co roku maja podwyzki ,wiec moze juz czas podziekowac Panom Zwiazkowcom
2015-08-02 18:47:53 Autor: cyprjan
---.40.230.8
po co zatrudniaja jakis mediatorów pan MEDIATOR miał juz swoje 5 minut i nie musi sie martwic czy mu wystarczy do konca miesiaca
2015-08-03 20:44:18 Autor: ancyhryst
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak mu płaca tak pierniczy "wybitny" znawca gospodarki. Obraz Posrańców
2015-08-03 22:03:55 Autor: edi
---.50.134.162
http://m.pb.pl/4239415,25688,kompromis-nie-wyszedl-przez-40-zlotych i jeszcze tu
2015-08-03 22:10:25 Autor: edi
---.50.134.162
http://m.pb.pl/4239415,25688,kompromis-nie-wyszedl-przez-40-zlotych i jeszcze tuhttp://m.pb.pl/4239199,35713,pkp-cargo-spolka-akcyjna-informacja-o-podjeciu-przez-zarzad-uchwaly-dotyczacej-wzrostu-wynagrodzen-podpisanie-protokolu-rozbieznosci-w-ramach-prowadzonego-sporu-zbiorowego . Tutaj jest pokazany przekręt zarządu. Niby negocjowali do 30 lipca a tak naprawdę już 29-07-2015 podjęli uchwałę o podwyżkach w kwocie 110 zł. To mediacje w złej wierze i za to się pierdzi. Tyle.
2015-08-03 22:10:39 Autor: edi
---.50.134.162
http://m.pb.pl/4239415,25688,kompromis-nie-wyszedl-przez-40-zlotych i jeszcze tuhttp://m.pb.pl/4239199,35713,pkp-cargo-spolka-akcyjna-informacja-o-podjeciu-przez-zarzad-uchwaly-dotyczacej-wzrostu-wynagrodzen-podpisanie-protokolu-rozbieznosci-w-ramach-prowadzonego-sporu-zbiorowego . Tutaj jest pokazany przekręt zarządu. Niby negocjowali do 30 lipca a tak naprawdę już 29-07-2015 podjęli uchwałę o podwyżkach w kwocie 110 zł. To mediacje w złej wierze i za to się pierdzi. Tyle.
2015-08-04 21:33:11 Autor: -madej-
---.kielce.vectranet.pl
tam był zły link sorki

http://www.rynek-kolejowy.pl/aktualnosci/25289/Pracownicy-PKP-Cargo-otrzymaja-200-zl-podwyzki.html
2015-08-04 21:36:39 Autor: dtg
---.kielce.vectranet.pl
http://www.rynek-kolejowy.pl/aktualnosci/25289/Pracownicy-PKP-Cargo-otrzymaja-200-zl-podwyzki.html

rynek-kolejowy przekłamuje
chodzi o kurierkolejowy
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.