NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Warszawskie 35WE do naprawy P4

| Jakub Madrjas 03.01.2017 3

Warszawskie 35WE do naprawy P4
Krzysiek Stefanowski, SM42.pl
Spółka SKM Warszawa ogłosiła przetarg na wykonanie czynności poziomu utrzymania P4 dla trzech swoich pojazdów typu 35WE.
Naprawę przejdą pojazdy o numerach fabrycznych 008, 009 i 010. Oprócz standardowych czynności, w tym malowania pojazdów SKM zakłada też wykonanie prac dodatkowych, takich jak wymiana sterownika drzwi, tablic informacyjnych czy monitorów reklamowych. Dodatkowo SKM życzy sobie wymiany 48 kół monoblokowych (jedna jednostka 35WE ma 32 koła).

Na prace wykonawca będzie miał czas od 19 lutego do 20 września 2017 roku. Szacunkowa wartość zamówienia to 10,8 mln złotych netto. 

Na początku roku Newag złożył jedyną ofertę w przetargu na wykonanie obsług P4 sześciu pociągów SKM Warszawa. Niedawno natomiast złożył jedyną ofertę na wykonanie naprawy P3 pojazdu 35WE Kolei Śląskich. Nowosądecka firma jest producentem pociągów typu 35WE  były to pierwsze pojazdy z platformy Impuls.

Warszawa planuje uruchomienie co najmniej dwóch nowych tras SKM. W związku z tym ten miejski przewoźnik myśli o zakupie 28 nowych pojazdów. Wkrótce SKM ma zacząć korzystać z własnej bazy utrzymaniowej Szczęśliwice.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Warszawa (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Warszawa (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS