Nowe menu w Warsie. Wraca piada - Wszystko na temat branży kolejowej: PKP, Intercity, przewozy regionalne, koleje mazowieckie, rozkłady jazdy PKP, Kolej
NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Nowe menu w Warsie. Wraca piada

| Wars 04.09.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-09-04 14:27:33 Autor: Wiesław Sedes
---
Oby tylko przeklętą sranolę wycofali..
2015-09-04 14:45:32 Autor: koneser
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mają rozmach. Od razu widać, że susza się skończyła.
2015-09-04 15:04:59 Autor: pm
---
"dzięki zwiększonym pojemnością kubków"- takie błędy to w podstawówce się gani, a tu są dozwolone.
2015-09-04 15:05:26 Autor: sid vicious
---.104.226.5
"dzięki zwiększonym pojemnością kubków" - poprawcie, łaskawcy, bo oko boli....
2015-09-04 15:51:49 Autor: Mika
---.free.aero2.net.pl
Jutro jedziemy s całą rodziną Pendolino tu dodatkowo taka miła wiadomość :D N pewno skosztujemy Granoli
2015-09-04 16:53:24 Autor: Dolejlama
---.warszawa.vectranet.pl
Za każdym razem w Warsie uparcie pytałem, czy jest piada.
2015-09-04 17:07:50 Autor: uhy
---.opera-mini.net
"zwiększonym pojemnością kobków" - ale wstyd dziale marketingu Wars!
2015-09-04 17:12:18 Autor: analityk kuuper van basten
---.dynamic.chello.pl
Czy kubki to takie jednorazowe z których pije się mieszankę plastiku z kawą, czy wprowadzą w końcu zwykłe filiżanki?
2015-09-04 19:01:46 Autor: Razio1
---.toya.net.pl
I moja ulubiona herbatka za 6zł! Pycha!
2015-09-05 00:12:07 Autor: assad
---.rev.poneytelecom.eu
"Zwiększone zostały także pojemności napojów gorących"?

Naprawdę? Jak zwiększa się pojemność herbaty?
2015-09-05 06:20:55 Autor: klient w krawacie
---.icpnet.pl
Czepiacie się. W swoim CV prezes Jerzy Kotkowski napisał, że zna trzy języki obce:

angielski - płynny (certyfikat LCCI level 3, FCE)
niemiecki - dobry
rosyjski - średni

http://www.bankier.pl/static/att/emitent/2007-06/zyciorys_Jerzego_Kotkowskiego_200706220000055303.pdf
2015-09-05 08:04:18 Autor: Żarłok
---.dynamic.chello.pl
Mam nadzieje ze wycofaja ten krem z pomidorow. Pieniadze wyzucone w kibel.
2015-09-05 09:07:16 Autor: Szymon Klemba
---.dynamic.gprs.plus.pl
Oprócz pojemności herbaty zostanie zwiększona jej cena - do 7 zł...
Będzie przez to bardziej prestiżowo.

Chyba jednak wybiorę prowincjonalny termos...
2015-09-05 23:13:08 Autor: dróżnik
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak by nie patrzeć, obecne menu Warsu jest moim zdaniem słabiutkie. Nie idą w stronę fast foodów, OK - plus dla nich. Postawienie na kuchnię polską jest dobrym wyborem, ale z takim ubogim wyborem nie mają szans na sukces.
Że zadam tylko jedno pytanie, bo listę można ciągnąć i ciągnąć: gdzie się podział bigos? a ryba i kapusta kiszona?
Pewnie że trudno wziąć do wagonu zbyt dużo elementów składowych rozszerzonego menu (ale trochę na pewno można) - za to lokale stacjonarne Warsu z takim menu umrą szybko śmiercią naturalną. Jest fajny barek Warsu na dworcu Kraków Główny, do tego całodobowy. Jednak proszę tylko spojrzeć na zamawiane dania i na frekwencję. Jeśli nie zmienicie menu, klęska. Niestety, wprowadzenie placków ziemniaczanych i piady to o wiele za mało.
2015-09-06 19:03:36 Autor: ep40
---.szczecin.mm.pl
Na sukces nie mogą liczyć też z tego powodu, że wagonów barowych jest obecnie niewiele i tylko nieliczne pociągi mają taki wagon. Większość pasażerów i tak będzie miała własne jedzenie dlatego, że nigdy nie wiadomo czego się spodziewać, czy będzie w pociągu gastronomia inna niż człowiek z wózkiem (tylko mikole są w stanie stwierdzić z pewnością co na jakim pociągu będzie).
2015-09-06 20:39:14 Autor: oto ja
---.13.74.184
Tyle luksusu za tę samą cenę?
2015-09-08 00:01:37 Autor: Tomek23
---.backiel.com.pl
Ostatnio z musu jechałem wagonem barowym WARS IC Dolnoślązak. Nie miałem miejscówki na odcinku Rzeszów - Kraków. Miałem za to okazję zapoznać się z menu WARSU, bo nie wypada jechać o suchym pysku takim wagonikiem. Czysto i schludnie ludzi jak na lekarstwo. Ja rozumiem że prestiż i inne srata tata ale jak chcę się napić kawy czy herbaty to niech będzie to jakiś kubek na 2 3 łyki płynu, wody żałują czy co. Piwko w cenach wyższych niż niejedna restauracja w Pradze koło Hradczan. Po prostu jedno wielkie przegięcie. Nie to że mnie nie stać, ale idąc za zdrowym rozsądkiem nie lubię jak jestem dojony z kasy.
2015-09-12 19:09:05 Autor: fizio
---.olsztyn.mm.pl
Co to jest "piada". Pytam, bo w reklamie nadesłanej przez Wars do zamieszczenia na tej stronie mowa jest o wprowadzeniu dań polskich, a w "Kuchni polskiej" i innych książkach kucharskich dotyczących dań polskich takiego wynalazku nie ma.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.