NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

KZN Bieżanów na Trako 2017

| Redakcja 27.09.2017 7

KZN Bieżanów na Trako 2017
fot. KZN Bieżanów
Gdańskie targi to prawdziwe święto polskiego przemysłu związanego z transportem szynowym. W tym roku dla branży infrastruktury mają one wydźwięk swoistego preludium przed niespotykanym w ostatnich dekadach boomem inwestycyjnym. Temu także podporządkowana jest obecność Grupy KZN Bieżanów na tegorocznej wystawie, która zaprezentuje się w hali głównej (stoisko A25).
– Tegoroczne Trako ma dla nas nieco inny wymiar. Inaczej niż zwykle nasz wysiłek nie koncentruje się na promowaniu nowinek technicznych, których utylizacja zacznie się dopiero po kilkudziesięciu miesiącach, lecz optymalizacji długofalowych relacji z klientami w celu zabezpieczenia zwiększonych dostaw w latach 2018-2020 i później. Stawiamy na wiarygodność, solidność i terminowość, a także lojalność wobec klienta – mówi Rafał Leszczyński, prezes Kolejowych Zakładów Nawierzchniowych "Bieżanów”. – A wszystkie innowacje, które wprowadziliśmy na rynek w ostatnich latach, służyć mają dzisiaj przede wszystkim zaspokojeniu ekstraordynaryjnie zwiększonego popytu na infrastrukturę szynową – dodaje prezes krakowskiej spółki.

W podstawowym, kolejowym segmencie akceleratorami oferty staną się więc system blokowej logistyki rozjazdów Switcher, monoblokowe krzyżownice ze staliwa manganowego, krzyżownice bainityczne. Rynek tramwajowy stymulować mają zaś krzyżownice głębokorowkowe czy zwrotnice monoblokowe. Tak poszerzona oferta standardowa, uzyska jeszcze impuls w postaci dużo bardziej kompleksowego podejścia do sprzedaży i obsługi klienta w ramach całej grupy kapitałowej.

– Boom inwestycyjny to impuls, który popycha nas do integracja pionów sprzedażowych spółek KZN "Bieżanów", KZN Rail, Nasycalnia Podkładów w Czeremsze i Trade-Port – podkreśla Sławomir Bijak, członek zarządu i dyrektor Dyrektor Handlowy ds. Koordynacji Sprzedaży Grupy KZN Bieżanów. – Efekt synergii ma wyzwalać w tym kluczowym okresie dla branży drzemiące w strukturze Grupy KZN Bieżanów rezerwy. Wobec większego celu odkładamy na bok partykularne ambicje. Wszystkie ręce na pokład!
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Polska (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Biznes
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Polska (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS