Partnerzy serwisu:
Warte uwagi

Ukraina: Liczba ofiar wypadku wzrosła do 42

Dalej Wstecz
Data publikacji:
12-10-2010
Tagi geolokalizacji:
Źródło:
jm, Rynek Kolejowy/CNN/TVN, 12 października 2010

Podziel się ze znajomymi:

WARTE UWAGI
Ukraina: Liczba ofiar wypadku wzrosła do 42
W zderzeniu autobusu z lokomotywą zginęło 40 osób - podało CNN, powołując się na ukraińskie ministerstwo. Po południu "TVN" doniósł o śmierci kolejnych dwóch osób poszkodowanych w wypadku.

Do tragedii doszło w pobliżu wioski Maksymówka na trasie z Nikopola do Margańca. Według wstępnych informacji, autobusem podróżowało 50 osób. Według przedstawicieli miejscowych kolei przejazd był zamknięty, a światła ostrzegawcze włączone. Kierowca zignorował niebezpieczeństwo i wjechał na przejazd przed przejeżdżającym pociągiem - donosi CNN.

Tagi geolokalizacji:

Podziel się z innymi:

Zobacz również:

Zobacz również:

Kongresy
Konferencje
SZKOLENIE ON-LINE
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
Współpraca:
Transport Publiczny
Rynek Lotniczy
Rynek Infrastruktury
TOR Konferencje
ZDG TOR
ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by BM5