NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Efektywne KZŁ Bydgoszcz

| KZŁ Bydgoszcz 05.04.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2012-04-05 12:43:27 Autor: Fan KZŁ
---.204.8.167.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No i gra muzyka i tak trzymać! Na złość malkontentom np. JP...
2012-04-05 13:22:12 Autor: inzynier
---.ae.ge.com
KZL Bydgoszcz niech sie lepiej wezmie za poprawe jakosci swoich produktow, bo produkuje takie badziewie, ze szkoda gadac, patrz: ich tablice na Warszawa Gdanska. Po roku od oddania czesc z nich wyswietla pierdoly, w co drugiej pada gorna czesc wyswietlacza, a nad jedna musieli niedawno postawic... parasol:) Pewnie przemakala:)
2012-04-05 13:32:54 Autor: magister inżynier
---.tdi.tktelekom.pl
Te inżynier, wiem że nie lubisz KZŁ. Ale chyba nigdy na W-wa Gdańskiej nie byłeś... Ĺťenujący jesteś wypisując takie kłamstwa. Zmień sobie lepiej nika na antyfan KZŁ, albo nie lubię KZŁ, bo twoja zazdrość Ciebie przerasta.
2012-04-05 13:58:14 Autor:
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te ekrany peronowe KZŁ które wiać na zdjęciu (Dworzec we Wrocławiu) są kiepskie. Bardzo nieczytelne i w dodatku niepotrzebnie skomplikowane. Coś mi się wydaje, że robią je na niemieckich częściach - są bardzo podobne do tych zamontowanych na dworcu Berlin Hbf.

Najlepsze i najczytelniejsze są wyświetlacze typu starego - np Solari Udine. Wystarczyłoby w miejsce klapek wstawić małe wyświetlacze LED, podobne do tych w tramwajach.
2012-04-05 14:03:30 Autor: magister inżynier
---.tdi.tktelekom.pl
Na szczęście KZŁ robi to lepiej niż włosi..., nawet paletowe o których piszesz.
2012-04-05 14:35:03 Autor: inzynier
---.ae.ge.com
@mgr inz
Dziwne, bo jestem tam 2x dziennie. Porobic ci fotki, zebys uwierzyl?
2012-04-05 15:16:26 Autor: magister inżynier
---.tdi.tktelekom.pl
@inz
Ja mam Tobie uwierzyć, chyba żartujesz?. A fotki to wiesz, można ładnie w korelu czy fotoszopie opracować.
2012-04-05 15:38:28 Autor: inzynier
---.ae.ge.com
Rozumiem, kolejowy trollu, ze stosujesz tzw. wyparcie? Jesli czegos nie przyjmujesz do wiadomosci, to cos nie istnieje? Coz, mozna i tak.
2012-04-06 12:17:57 Autor: KulejarzZSRR
---.play-internet.pl
Pozom dyskusji osiąga dno dyskusji KulejarzaUSA...
2012-04-06 22:56:03 Autor: siostra Stefana
---.is.net.pl
NIE MA jak stare dobre pragotrony jakie byly we Wrocku a teraz są w Brzegu i Oławie!! niestety nowy szajs wypiera stary sprawdzony dobry system..to co zamontowano w Tarnowie to porazka. a to co w KRakowie GŁównym to masakra-w ogóle nie widać liter , jak mozna na czarnym tle prezentować odjazdy? paranoja..
2012-04-20 08:04:40 Autor: krakowiak
---.cdma.centertel.pl
Wyświetlacze w Krakowie - super kontrast, czarne na peronach, dobrze widoczne nawet w ostrym słońcu i niebieskie w tunelu
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.