NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Nowi najemcy na Dworcu Centralnym, Będzie Biedronka w Poznaniu Głównym

| inf. prasowa PKP SA 17.02.2017 145

Nowi najemcy na Dworcu Centralnym, Będzie Biedronka w Poznaniu Głównym
Warszawa Centralnafot. PKP SA
Oferta komercyjna na Dworcu Centralnym stale się poszerza. W ostatnim czasie swoje lokale otworzyli nowi najemcy. Z kolei na dworcu Poznań Główny pojawi się Biedronka.
W galeriach Dworca Centralnego pojawia się coraz więcej marek kosmetycznych. Do grupy sklepów z ofertą drogeryjną, takich jak: Rossmann, Drogerie Jasmin, Siberika, Stara Mydlarnia, Ziaja dla Ciebie, The Secret Soap Store, Hair&Nail czy Tagomago, w ostatnim czasie dołączyły dwie polskie marki Paese oraz Lola Points. Lokal Paese to miejsce z ciekawą propozycją kosmetyków zarówno do makijażu, jak i pielęgnacji, Paese oferuje także usługi manicure i pedicure. Z kolei Lola Points to alternatywa dla znanych perfumerii sieciowych. Zainteresowani mogą tu także odebrać produkty zakupione przez stronę internetową. Pojawił się także nowy, dwukrotnie większy sklep Yves Rocher.

Nowe lokale dla dzieci i dorosłych

Dwa Koty to z kolei propozycja dla najmłodszych. Sklep oferuje duży wybór starannie wyselekcjonowanych zabawek i książek. Jest to drugi lokal tej marki w Warszawie. Natomiast w części północnej można skorzystać z oferty sklepu Folkstar – marki, która promuje tradycyjne, polskie wzornictwo. W sklepie znajdziemy m.in. wyroby ceramiczne i tekstylne, kalendarze, książki i elementy dekoracji wnętrz, ozdobione tradycyjnym polskim wzornictwem.

W poszukiwaniu upominków dla mężczyzn warto udać się do cieszącego się dużym zainteresowaniem EM Men’s Accessories. Po sukcesie sklepu na Dworcu Centralnym właściciele zdecydowali się na rozwinięcie marki w innych lokalizacjach, w tym na dworcu Kraków Główny.

Przejścia podziemne Dworca Centralnego są ważnym węzłem przesiadkowym dla mieszkańców aglomeracji warszawskiej, dzięki czemu stanowią doskonałą lokalizację również dla najemców oferujących rożnego typu usługi. W podziemnych galeriach od niedawna działa lokal z pasmanterią i poprawkami krawieckimi oraz sklep Monument9, oferujący akcesoria GSM i serwis telefonów komórkowych.

Będzie Biedronka na poznańskim dworcu Głównym

Jak przypomina PKP SA, na ponad 500 m², w zabytkowym dworcu Wrocław Główny, działa sklep spożywczy Biedronka. Jest to już czwarta lokalizacja tej sieci na dworcu kolejowym. Pierwszy lokal został otwarty w 2014 r. na dworcu Kraków Główny, kolejne pojawiały się na dworcach Warszawa Wschodnia i Centralna. – Sklepy Biedronki na dworcach wyróżniają się staranną aranżacją oraz dostosowaniem formatu i oznakowania do charakteru miejsca, w którym powstają. Ze względu na to, że dworzec Wrocław Główny jest zabytkowym obiektem, projektowanie i wykończenie lokalu odbywało się pod okiem konserwatora zabytków – informuje biuro prasowe PKP SA.

Sklep znajduje się w zachodnim skrzydle budynku. Wejście jest możliwe zarówno z hali dworca, jak i od strony Placu Dworcowego. Oprócz Biedronki w ostatnim czasie na dworcu we Wrocławiu pojawiła się pierwsza w mieście piekarnia Nowakowski Gorąco Polecam. PKP SA informuje, że w  najbliższym czasie z Biedronki będą mogli skorzystać również podróżni w Poznaniu.
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Warszawa (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Infrastruktura
PARTNERZY DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Warszawa (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS