NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Austriacki Airail teraz także do Salzburga

| Artur Bogdanowicz 07.08.2017 4

Austriacki Airail teraz także do Salzburga
Railjet na trasiefot. Artur Bogdanowicz
Koleje Austriackie (ÖBB) i linie lotnicze Austrian Airlines (AUA) rozszerzają współpracę i przedłużają funkcjonujące na linii Wiedeń Lotnisko-Linz połączenie Airail do Salzburga.
Nowy rozkład pociągów uzupełniał będzie 6 par połączeń lotniczych na tej trasie. Wybrane składy Railjet do/z Salzburga otrzymają numery lotów przewoźnika (OS35xx) i w 2 godziny i 49 minut połączą największy port lotniczy Austrii i miasto Mozarta. Nowa oferta zacznie obowiązywać od września.

Na początek przewoźnik kolejowy uruchomi jedno połączenie dziennie w stronę lotniska w Wiedniu (OS3544 o 14:08 z Salzburga) i dwa dziennie z lotniska Schwechat (OS3541 o 7:03 i OS3543 o 13:03).
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Austria (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Austria (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS