NUMER 03/2018
NUMER 03/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Taki był rok 2017
szukaj
Śledź nas:

Pasażerowie uzyskają jedno skomunikowanie na stacji Białystok

| inf. prasowa/jm, Rynek Kolejowy 09.01.2018 24

Pasażerowie uzyskają jedno skomunikowanie na stacji Białystok
Fot. województwo podlaskie
Od poniedziałku, 15 stycznia 2018 roku zmieniają się rozkłady jazdy trzech pociągów PolRegio w woj. podlaskim. Zmiana ma na celu uzyskanie skomunikowania jednego połączenia na stacji Białystok.
O problemie braku skomunikowań na stacji Białystok szeroko pisaliśmy w tym miejscu. W aż 11 przypadkach pociągi odjeżdżają z najważniejszej stacji w województwie na chwilę przed przyjazdem połączeń, z których pasażerowie mogliby się wygodnie przesiąść i kontynuować podróż. Urząd Marszałkowski zapewniał "RK", że wielokrotnie zwracał uwagę przewoźnikowi na nieprawidłowości w konstrukcji rozkładu.

Wygląda na to, że sytuacja – trochę – się poprawi. Urząd Marszałkowski został poinformowany przez Oddział Podlaski PR o zmianie rozkładu jazdy trzech pociągów, do której dojdzie 15 stycznia na wniosek organizatora przewozów oraz pasażerów. Pasażerowie uzyskają dzięki temu jedno skomunikowanie.

Od 15 stycznia pociąg z Kuźnicy Białostockiej będzie przyjeżdżał do Białegostoku na godz. 6:01, a pociąg do Szepietowa wyruszy o godz. 6:05. Aby to było możliwe, należało jednak o kilka minut przesunąć godzinę odjazdu pierwszego pociągu z Białegostoku do Suwałk, z godz. 4:56 na 4:49.

Pozostałe pociągi kursują bez zmian. Pasażerowie proszeni są o zapoznanie się z rozkładem jazdy pociągów przed planowaną podróżą. 
Wiesz na ten temat więcej?
.

Podziel się tym z innymi:

Więcej z regionu:

Podlaskie (0)
 
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


Wiecej z regionu:

Podlaskie (0)
Podziel się ze znajomymi:
KATALOG KOLEJOWY
RYNEK KOLEJOWY 03/2018
NUMER 03/2018
To był udany rok dla naszego wydawnictwa. W połowie roku do rodziny naszych portali internetowych składającej się dotąd z Rynku Kolejowego, Rynku Infrastruktury i Transportu Publicznego dołączył Rynek Lotniczy. O najważniejszych wydarzeniach mijającego w świetle całego rynku kolejowego roku piszemy w najnowszym Raporcie. Polecamy także m. in. rozmowę z nowym Prezesem Pesy oraz długi wywiad z szefem Przewozów Regionalnych.

 

współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR
© ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMS