NUMER 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat numeru:
Rower na kolei
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Szklane dachy głównych hal dworca Łódź Fabryczna gotowe

| PKP PLK 28.05.2015 203

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-05-28 14:48:41 Autor: księgowy
---.dynamic.gprs.plus.pl
Pytanie do zadania przez RK: Ile kasy z dotacji UE będzie musiała zwrócić PLK-a przez nieudolność TORPOLU na Fabrycznej i modernie E75?
2015-05-28 17:44:20 Autor: soad1
---.dynamic.chello.pl
Mam pytanie do RK - kiedy PLK przestanie totalnie olewać węzeł katowicki i krakowski? Kiedy jej polityczni mocodawcy ze wszystkich sił politycznych odejdą i pozwolą podejmować racjonalne decyzje jak przykładowo modernizacja bez przetargu odcinka 77 km torów między Katowicami a Krakowem???
2015-05-28 21:18:48 Autor: spin
---.free.aero2.net.pl
Wygląda jak dworzec KDPowy w dużym mieście na zachodzie.
2015-05-28 23:06:01 Autor: Małopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post soad1:
"Mam pytanie do RK - kiedy PLK przestanie totalnie olewać węzeł katowicki i krakowski? Kiedy jej polityczni mocodawcy ze wszystkich sił politycznych odejdą i pozwolą podejmować racjonalne decyzje jak przykładowo modernizacja bez przetargu odcinka 77 km torów między Katowicami a Krakowem???"
Od czerwca zaczną się prace na odc. Krzeszowice-Kraków (to nie żart).
2015-05-29 09:12:05 Autor: praktyk branżowy
---.18.5.140
Bo taką funkcję będzie pełnił w przyszłości.

pb
2015-05-29 12:52:52 Autor: Gierek
---.10.1.25

Gierek
Ten dworzec bez obsługi KDP traci swój sens, będzie piękny i nowoczesny ale po co, żeby tylko obsługiwać pasażerów podróżujących między Łodzią a Warszawą? Budowa Y-greka jest konieczna i to już teraz, przez byle jaki rząd mamy zablokowaną tak ważną inwestycję :/
2015-05-29 23:30:21 Autor: df
---.adsl.inetia.pl
Dach podobny do tego na poznańskim chlebaku :)
2015-05-30 06:03:08 Autor: Bozia
---.as13285.net

Bozia
W odpowiedzi na post Gierek:
"Ten dworzec bez obsługi KDP traci swój sens, będzie piękny i nowoczesny ale po co, żeby tylko obsługiwać pasażerów podróżujących między Łodzią a Warszawą? Budowa Y-greka jest konieczna i to już teraz, przez byle jaki rząd mamy zablokowaną tak ważną inwestycję :/"
Po wybudowaniu konwencjonalnego tunelu średnicowego dworzec będzie tętnił życiem, który będzie głównym węzłem przesiadkowym w aglomeracji na połączenia dalekobieżne, kończąc z Koluszkami i sprowadzając je do odpowiedniego poziomu stacji przesiadkowej dla Brzezin, Tomaszowa Maz i Piotrkowa Trybunalskiego.
2015-05-30 06:04:23 Autor: Bozia
---.as13285.net

Bozia
W odpowiedzi na post df:
"Dach podobny do tego na poznańskim chlebaku :)"
Nawet podajże ta sama firma.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07-08/2022
NUMER 07-08/2022
Temat najnowszego raportu jest z jednej strony wakacyjny, a z drugiej – mocno rozgrzewający opinię publiczną – czyli kolej i rower. Jak zwykle, nie brakuje również ciekawych rozmów, tematu integracji komunikacji czy przyszłości technologicznej, takiej jak wodór i ETCS. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury ZDG TOR