NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Słodka niespodzianka dla pasażerów PKP Intercity w międzynarodowych pociągach do Berlina

| PKP Intercity 09.11.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2012-11-09 09:29:04 Autor: Maurycy_
---.97.198.254
Nie wiedziałem że pociągi do Berlina są międzynarodowe,
a mnie się cuś wydawało że Berlin to w Polsce leży ...
2012-11-09 09:32:11 Autor: Marcin P.
---.ue.poznan.pl
@ Maurycy
No pewnie. No i nie ma takiego miasta jak Londyn. Jest Lądek, Lądek-Zdrój... Gratuluje Poznaniowi pomysłu na promocję a pasażerom zazdroszczę bo rogale są przepyszne.
2012-11-09 09:47:33 Autor: Maurycy_
---.97.198.254
Marcinie P.

Wiem, bo jadłem,
a teraz jeszcze rogale nabiorą aspektu międzynarodowego ...
2012-11-09 09:56:33 Autor: Stiepan
---.opera-mini.net
Myślę że pasażerowie w garniturach, bardziej by się cieszyli z darmowej kaszanki po senatorsku - smazonej z dużą ilością cebulki z pieczywkiem. Posiłek ten byłby rozdawany na kartonowych tackach dla każdego w garniturze.
2012-11-09 10:00:06 Autor: krzysztof rytel
---.warszawa.vectranet.pl

krzysztof rytel
Oczywiście Rogal będzie w wersji Intercity. Czyli 15 gramowy.
Zapakowany w plastikowe opakowanie i na plastikowej tacce.
2012-11-09 10:39:52 Autor: Stefan
---.tktelekom.pl
Pan prezes o ciasteczkach, a tabor dalej rozkradany przez poszukiwaczy złomu, no ale Panie Prezesie - SMACZNEGO!


ps. mowa oczywiście o wagonach przejętych ZA DARMO w 2008 roku i odstawionych na wiecznosc.

Pozdrawiamy Pana Prezesa i jeszcze raz smacznego!
2012-11-09 12:18:20 Autor: Krzysiek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
AAA ukrywasz się tu pod nick Stefan dlaczego brak odwagi, napisz kto ty jesteś a co :). Jednak moze na chwile zajmij się pracą i prześlij mi w końcu te zaległe sprawozdanie. Obiboku ^^^. Ale swoja droga dobrze dajesz tu na forum przejrzałem twoje wpisy. jebxxxx c IC a co OLE!!!!!!!!!
Stefan przyszłością PR.
Stefan Stefan Stefan trzymam kciuki.
Powiem szefowej jak im dajesz popalić.
2012-11-09 12:28:51 Autor: emigrant
---.255.5.71

emigrant
\"Bilety można kupić w 60 dniowej przedsprzedaży w kasach oraz przez internet za pomocą systemu e – IC.\" Chyba w DB.de ...bynajmniej teraz tak jest przed zmianą rozkładu
2012-11-09 13:37:31 Autor: Stefan
---.tktelekom.pl
@ Krzysiek

Wszystko ze zdrowiem w porządku? :)
2012-11-09 14:29:05 Autor: Krzysiek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hm < Stefan> ja tak ale TY widzę ze ze ty coraz bardziej TO przezywasz daj luz i zajmij się swoja robota bo rozkład tuz tuz a ciągle mi wisisz z raportem:(. Masz jeszcze 3 dni ^^. A wiem ze jak zwykle wepchniesz mi kilka pozycji na siłe.
2012-11-09 19:13:52 Autor: -Kamil-
---.play-internet.pl
Zamiast robic takie ,,słodkie niespodzianki\'\', zrobiliby wreszcie normalne polaczenia, w takcie, powiedzmy, co 120 minut, jak juz nie do Berlina, to chociaz minimum minimorum do Frankfurtu nad Odra. skad pociagi jezdza 2 x na godzine do Berlina przez caly dzien. I nie tylko do Berlina, ale takze do Gubena czy do Chociebuza (Cottbus).

Jak na razie, mamy tylko kilka pociagów z Rzepina na neimiecka strone na dobe, w tym wieksszosc to pociagi dalekobiezne, z rezerwacja.

Ciekawi mnie, ile kosztuje bilet jednorazowy na BWE, ale tylko na odcinek Rzepin - FFO?? Czy jadacy tylko na takim krotkim odcinku tez musza miec miejscowke? A jadac FFO - Rzepin, czy miejscowka tez jest wymagana???

Proponowalbym relacje szynobusu Rzepin - Frankfurt nad Odra. Dzieki skomunikowaniom we Frankfurcie, polaczenie z polska siecia kolejowa uzyskalby np. Gubin z Gubenem.

A jak nie stac nas na pociag, czy szynobus, to moze autobus skomunikowany z polskimi pociagami w Rzepinie i z niemieckimi we Frankfurcie.

Przyklad. Pomiedzy stacjami kolejowaymi: niemiecka Ebersbach (Sachs) oraz czeska Rumburk kursuja autobusy. Rozklad jazdy tychze autibusów mozna znalezc na stronie www.zvon.de
2012-11-09 20:04:27 Autor: Bozia
---.range86-176.btcentralplus.com

Bozia
Szkoda, że nie pyry.
2012-11-09 22:22:21 Autor: jurasN
---.icpnet.pl

jurasN
Krzysiek, Stefan ma do spełnienia MISJĘ. Art jest o rogalach a on w koło to samo... Tylko pewnie nie zdaje sobie sprawy, że nie zawiadamiając o swoich, pożal się Boże, ustaleniach, sam naraża się na odpowiedzialność. Chyba, że już to zrobił. Ale wtedy może ponieść odpowiedzialność za pomówienia. Bycie nawiedzonym niekoniecznie musi być okolicznością łagodzącą. Krótko mówiąc, ja bym na jego miejscu jednak zgłosił właściwym organom i wreszcie nie musiałbym się na tym forum tak powtarzać.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.