NUMER 12/2022
NUMER 12/2022
Temat numeru:
Polska-Ukraina
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Premier Ewa Kopacz odwiedza metro (zdjęcia)

| wu, Rynek Kolejowy 14.11.2014 247

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2014-11-14 15:12:07 Autor: Tomek Janiszewski
---.static.ip.netia.com.pl
Pfuj, musicie widokiem tych obleśnych babonów psuć nastrój na cały weekend? Niedalosie znaleźć miejsca na jakiejś stronie PO?
2014-11-14 15:34:37 Autor: Olgierd_Jedlina
---.internetdsl.tpnet.pl

Olgierd_Jedlina
A to można tak po placu budowy bez kasku? Gdzie jest nadzór? :P
2014-11-14 16:45:19 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
RK to wydmuszka PO-PSL i tyle. A prawdziwe kolejnictwo to mają gdzieś.
2014-11-14 17:11:17 Autor: studenciak
---.adsl.inetia.pl
Rzeczywiście ta fotorelacja jest niesmaczna. Zwyczajnie chodzi o to, żeby przed wyborami się pokazać. Ciekawe ile podatnika kosztuje taka szopka.

@ p:

Być może masz rację, bo to klimaty AF. Niestety taka Polska właśnie. Media to narzędzia w rękach lobbystów określonej proweniencji politycznej - choć jestem przekonany głęboko, że Rynek Kolejowy jest o niebo bardziej obiektywny od Kuriera Kolejowego. RK na ogół nie pudruje polskiej patologii i nie unika pisania o naszym polskim dziadostwie :) którego autorami są często POlitycy czy PiS - politycy ....na dodatki agitacji POlitycznej wypada przymknąć oko
2014-11-14 19:23:46 Autor: Clavius
---.range31-52.btcentralplus.com
Trochę panowie przesadzacie. W Londynie premier Cameron i prezydent miasta Johnson odwiedzili swego czasu budowane tunele Crossrail. W US gubernatorowie i burmistrzowie miast odwiedzają inwestycje komunikacyjne. Więksi od nas tak robią. Więc skąd hipokryzja?
2014-11-15 01:01:06 Autor: Cliq
---.home.cgocable.net
Skad ta hipokryzja? Dobre sobie. Przeciez PiS to Himalaje hipokryzji
2014-11-15 05:39:27 Autor: zen
---.bb.online.no
A ja myślałem że tylko chłopcy lubią takie zabawki :)
2014-11-15 08:33:21 Autor: tomasz piotr
---.centertel.pl
@cliq
Jak tam Nowak? Już na bruku. A nie, jeszcze jest ważnym członekim PO, ważniejsze, że brakuje głosów w sejmie. A jak tam smakosz ośmiorniczek za 2000? A, marszałkiem sejmu jest, został przykładnie "ukarany"
2014-11-15 16:52:25 Autor: :-o
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Olgierd_Jedlina:

Jaki plac budowy? Budowa skończyła się 30 września...
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 12/2022
NUMER 12/2022
Tematem grudniowego numeru są polsko-ukraińskie relacje kolejowe. Analizujemy to, co dzieje się obecnie na granicy, a także perspektywy rozwoju transportu kolejowego dla dwóch krajów. Gratką numeru jest rozmowa z byłym prezesem Kolei Ukraińskich - Wojciechem Balczunem. Sporo miejsca w numerze poświęcamy trudnej sytuacji na rynku wykonawców, wobec ciągłego braku unijnych środków na modernizację infrastrukturę i taboru.

Wiele miejsca poświęcamy efektom debat na kolejnym listopadowym Kongresie Kolejowym. Rozmawiamy też z prezydentem Poznania o przyszłości transportu w tym mieście. Niezwykle ciekawy jest tekst Michała Szymajdy, który opisał eksperyment jaki miał miejsce na jednej z polskich uczelni, gdzie studenci próbowali kupować bilety kolejowe na rozmaite relacje z Polski za granicę. Jak im poszło?

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.