NUMER 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Konkurencja na kolei
szukaj
Śledź nas:

Pociągi Vulcano Newagu oficjalnie przekazane na Sycylii

| jm, Rynek Kolejowy/Newag 19.12.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-19 12:10:48 Autor: pirotechnik
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale to brzydkie... Od ryja toto wygląda jak zdziwione cielę.
2015-12-19 12:41:34 Autor: obiektywnie
---.dynamic.chello.pl
Całkiem przyjemny wygląd.Nie ma kociej urody Impulsa ale przecież to na wąski tor.
2015-12-19 13:05:04 Autor: Kuba
---.internetdsl.tpnet.pl
Multipla jest ładniejsza :)
2015-12-19 13:12:57 Autor: roześmiany
---.dynamic.chello.pl
No ale Multipla jest ładniejsza nawet od RegioSmarka czy Gamy :)
2015-12-19 13:55:58 Autor: peron7
---.play-internet.pl
to i tam czarne darmozjady w purpuracie się panoszą? koniec świata!
2015-12-19 14:44:59 Autor: Arrivederci
---.adsl.inetia.pl

Arrivederci
To teraz zróbcie letniaki na 750mm i 1m dla polskich wąskotorówek z hamulcem powietrznym. Oczywiście w sensownej cenie. Bieszczady kupią każdą ilość, podobnie Gryfice czy Piaseczno. A na bazie Vulcano, ale z mniej wiejskimi kształtami i bez wodotrysków można zrobić fajny motowóz, który pociągnie spokojnie kilka letniaków.
2015-12-19 14:47:55 Autor: kf
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
to Włochy.
Tam purpura rządzi tylko trochę mniej niż mafia, a przecież to ciągle "zachodnioeuropejski" kraj.
Niegłupio by wyglądał, jakby był niższy ten pociąg. Wysoka kabina wygląda śmiesznie. Ale przynajmniej nowy, tam jeżdżą dość stare składy.
2015-12-19 14:52:25 Autor: kf
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Konieczek wygląda, jakby był napompowany dumą. Szkoda, że w Newagu zwolnienia.
2015-12-19 19:37:40 Autor: gosc
---.centertel.pl
Wg info ze strony spolki te pociagi mialy jezdzic od sierpnia czyli newag zaliczyl spore opoznienie!!! Po co donosic na innych jak samemu ma sie podobne problemy przy zdecydowanie nizszej produkcji. Co za gnoje tam rzadza? Brawo pesa za klase!
2015-12-19 19:38:05 Autor: gosc
---.centertel.pl
Wg info ze strony spolki te pociagi mialy jezdzic od sierpnia czyli newag zaliczyl spore opoznienie!!! Po co donosic na innych jak samemu ma sie podobne problemy przy zdecydowanie nizszej produkcji. Co za gnoje tam rzadza? Brawo pesa za klase!
2015-12-19 20:30:09 Autor: ns
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakieś tam aneksy przewidywały wprowadzenie pojazdów od zimy, co jakiś czas kolejny pojazd.
2015-12-19 21:21:39 Autor: życzliwy durniom
---.dynamic.chello.pl
Jakim trzeba być gnojem i idiotą "gosc" żeby nie odróżnić donosu który niejako z definicji jest anonimowy od zawiadomienia o przestępstwie które może złożyć każdy kto czuje się pokrzywdzony ?
2015-12-20 08:51:08 Autor: gosc
---.centertel.pl
Pokrzywdzony bo .... pesa jest lepsza!!! Takie to zawiadomienie. W czym konieczek moze byc pokrzywdzony przez pkp? W przetargu nie startowal bo sie wystraszyl i oddal stadlerowi. Pomysl troche czlowieku nim cos napiszesz. Doniosl bo chcial zniszczyc konkurencje i wyczyscic sobie rynek ale nie wyszlo. TW
2015-12-20 08:51:25 Autor: gosc
---.centertel.pl
Pokrzywdzony bo .... pesa jest lepsza!!! Takie to zawiadomienie. W czym konieczek moze byc pokrzywdzony przez pkp? W przetargu nie startowal bo sie wystraszyl i oddal stadlerowi. Pomysl troche czlowieku nim cos napiszesz. Doniosl bo chcial zniszczyc konkurencje i wyczyscic sobie rynek ale nie wyszlo. TW
2015-12-20 09:31:02 Autor: zeus04
---.play-internet.pl
@peron7 i kf7: Ja rozumiem że różne mniejszości z pogranicza marginesu społeczeństwa muszą się mocno wspierać i pocieszać, ale to jest forum kolejowe...
2015-12-20 11:57:46 Autor: życzliwy durniom
---.dynamic.chello.pl
Pesa lepsza ???? W produkcji spóźnień biciu piany i propagandzie medialnej owszem.Za to jest z pewnością większa i bardziej doświadczona od Newagu.Po prostu zaczęła wcześniej.Ale już zdarzyło się Pesie kopiować rozwiązanie Newagu bo jej własne było gorsze.Spróbuj pomyśleć (to nie boli !!!) czy zawiadomienie o przestępstwie dotyczące wąskiego zakresu bo aneksu do jakiejś umowy może w jakimkolwiek stopniu zaszkodzić Pesie .To nie jest sprawa o zabójstwo gdzie zamkną zakład i będą szukać śladów.To sprawa wyłącznie w papierach.Najlepszy dowód że firma robi swoje i owo zawiadomienie w niczym nie przeszkadza.Nazywanie tego donosem jest debilizmem w czystej postaci.Lepiej by było gdyby konkurenci komunikowali się wyższym poziomie ale nie wiadomo też co wyjdzie z tej sprawy.Bo jak się potwierdzą zarzuty Newagu to czy się zachowacie z tzw. honorem i odszczekacie wszystko czy co bardziej prawdopodobne będziecie siedzieć jak g. w trawie jakby się nic nie stało ....
2015-12-20 11:59:31 Autor: życzliwy durniom
---.dynamic.chello.pl
I tak się właśnie wspieracie zeuś wąski margines rozczulających pesofili.
2015-12-20 14:08:57 Autor: zeus04
---.133.22.13
W odpowiedzi na post życzliwy durniom:
"I tak się właśnie wspieracie zeuś wąski margines rozczulających pesofili."
Tylko na tyle Cię stać? Ani to wzniosłe, ani to życzliwe, a tym bardziej mądre...
Interesuje mnie nauka Jezusa Chrystusa i jego licznych naśladowców. Korzystając z okazji Życzę Wszystkim Wesołych Świąt
2015-12-20 16:04:21 Autor: życzliwy durniom
---.dynamic.chello.pl
A czy Zeus owa nauka Jezusa Chrystusa którą się interesujesz pozwala ci bez zmrużenia oka przy każdej okazji i bez niej opluwać i szydzić z Newagu i pracujących tam ludzi ? Pytam retorycznie jako że mnie owa nauka aż tak bardzo nie interesuje zwłaszcza jak obserwuje takich jak ty nią zainteresowanych....Wesołych Świąt !
2015-12-20 18:43:51 Autor: zeus04
---.133.22.13
Owa nauka nie pozwala mi i tego nigdy nie robiłem. Mam nadzieję, że żaden pracownik Newagu itp. firm nigdy się nie obraził, a nawet nie czyta artykułów, a tym bardziej komentarzy. Generalnie wychodzę z założenia, że ludzie mają prawo do błędów, mają prawo nie wiedzieć i dlaczego miałbym wiedzę i doświadczenie trzymać tylko dla siebie. Dla siebie uczyłem się fachu przez kilkadziesiąt lat. Internet mam od OIDP 2004 roku...
2015-12-21 01:49:30 Autor: jatal.
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Newag uznawany jest za donosiciela nie za to że złożył "podejrzenie przestępstwa", ale dlatego że wypierał się jego złożenia.
Jak ktoś ma czyste intencje to nie wypiera się swoich działań.
2015-12-21 10:49:58 Autor: Widz
---.net.pulawy.pl
Czy ten z pierwszej fotografii w amarantowym nakryciu głowy to prezentuje nowy mundur dyżurnego ruchu ?...
2015-12-21 14:26:33 Autor: Eurotram
---.dynamic.gprs.plus.pl
@życzliwy durniom (w skrócie: Drogi Durniu): popatrz sobie jakie opóźnienia zalicza Bombardier,to od razu Ci szczęka opadnie i dojdziesz do wniosku że jeszcze z Pesą nie jest tak tragicznie ;)
2015-12-21 19:20:25 Autor: Król Maciuś
---.free.aero2.net.pl
przecież dajcie sobie buzi w końcu ! Daj mu wierzyć w jakiegoś jezusa, ty wierz w sierotke marysię a ja sobie wierzę w ET (iti).
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Tabor i technika
PARTNERZY DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 01-02/2019
NUMER 01-02/2019
W najnowszym numerze miesięcznika podsumowujemy 2018 rok na kolei i jak zawsze – stawiamy pytania o przyszłość. Wspólnie z RBF piszemy o konkurencji kolei, a także o potrzebie waloryzacji kontraktów na budowach. Rozmawiamy m. in. z J. Malinowskim, prezesem ŁKA i K. Magierowskim, prezesem KZŁ. Zapraszamy do lektury!

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
współpraca

 Rynek Lotniczy Transport Publiczny Rynek Infrastruktury IAB Polska ZDG TOR