NUMER 11/2022
NUMER 11/2022
Temat numeru:
Przewozy intermodalne
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Pierwsze Vectrony dla PKP Cargo już po testach fabrycznych

| PKP Cargo 28.12.2015 273

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-12-28 08:58:41 Autor: Sisi
---.play-internet.pl
Fajne te lokomotywy z Pesy. Widać solidna robota.
2015-12-28 10:02:46 Autor: lolo
---.play-internet.pl
ale szkaradne malowanie,brrr
2015-12-28 10:41:02 Autor: Martinus
---.54.42.2
Ciekawe dlaczego Bombardier nie wystartował do tego przetargu, czyżby się podzielili z Siemensem Polskim rynkiem
2015-12-28 12:32:53 Autor: nihuhu
---.play-internet.pl
takim burkiem to wstyd bedzie jeździć,ten lok gorzej wyglądałby tylko w brązie OHYDA!!!!!!!!!!!!!
2015-12-28 12:59:26 Autor: sieć
---.ssp.dialog.net.pl
"Vectrony przetestowano [...] na sieci trakcyjnej."

Jak można przetestować lokomotywę NA sieci trakcyjnej?
2015-12-28 13:19:27 Autor: to po prostu...
---.84.246.40
Jestem ciekaw kiedy pisory unieważnią ten przetarg??? Jest już nowy prezes i nowa rada nadzorcza... a lokomotywy nie polskie (jak helikoptery dla wojska :-) tylko niemieckie, a przecież w Polsce produkujemy takowe... Griffin, Dragon, Gama, Traxx (tylko pudło ale zawsze coś...)

Trzeba powołać komisję do zbadania przyczyn kupna loków od Niemców... co wy na to??
2015-12-28 18:07:42 Autor: killing joke
---.zory.vectranet.pl
@" to po prostu ..." - jak unieważnią - kretyno - debilny lemingu - przetarg ?! Wskaż - po uprzednim przemyśleniu ( co w twoim przypadku musi sprawiać ból ) inny produkt odpowiadający specyfikacji przetargu ?! Boże widzisz i nie grzmisz ! Że też takich dennomózgowców klawiatura nie parzy w paluchy ...
2015-12-28 18:48:37 Autor: ...
---.adsl.inetia.pl
@ killing joke

nie ma co się tak denerwować - tu po świętach coraz więcej idiotów "dojrzewa" niczym grzyby po deszczu.....
2015-12-29 08:56:58 Autor: oszoszosz
---.lowicz.vectranet.pl
Przecież DB Schenker musi wspierać niemiecką gospodarkę xD
2015-12-29 12:45:21 Autor: esteta
---.spine.pl
Bardzo dobre eleganckie malowanie. Oby tak dalej.
2016-01-05 00:10:36 Autor: JO
---.dynamic.chello.pl
Co za ci ul takie malowanie dał ??? Gdzie są nasze Dragony ??? Czemu ich się nie produkuje , tylko zagraniczne maszyny kupuje ??? . Znowu robią taki burdel jak z Pendolino . Zamiast dać naszym zarobić w Newagu ( Gliwice ) to szwabów futrują
2016-01-07 17:24:32 Autor: AAA
---.200.198.120
Do tych, którzy mówią o wspieraniu polskiego przemysłu mam jedno pytanie, proszę podać lokomotywę polską, która może poruszać się po torach Niemiec, Austrii, Włoch, Czech i Słowacji ? Niestety certyfikaty takie posiada obecnie praktycznie tylko Vectron i Traxx2 (bo Traxx3 ich jeszcze nie ma).
Dla polskich producentów jest jeszcze za drogie przeprowadzanie kosztownych testów, które są konieczne do dopuszczeń np. w Niemczech, czy Austrii. Chodzi tu nie tylko o testy "rzeczywiste" ale także kosztowne symulacje komputerowe.
Chciałbym, aby PKP kupowało polskie lokomotywy, ale skoro przemysł nie jest w stanie sprostać odpowiednim wymaganiom, to pozostaje niestety to, co jest dostępne na innym rynku.
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 11/2022
NUMER 11/2022
Najnowszy numer miesięcznika „Rynek Kolejowy” dedykowany jest wyzwaniom, które stawia przed branżą zmiana otaczającej nas rzeczywistości… wcale zresztą nie pierwsza w ostatnich latach. Oprócz tego jak zwykle zapraszamy do lektury ciekawych wywiadów z samą czołówką producentów taboru i wykonawców infrastruktury. Nie brakuje również aktualności, takich jak rozbudowa portów, powrót pociągów na Litwę czy sytuacji transportu miejskiego.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.