NUMER 03/2022
NUMER 03/2022
Temat numeru:
Wojna w Ukrainie
szukaj
Śledź nas:
#Wojna Rosja - Ukraina - zobacz serwis specjalny!

Lokomotiv kupił Gamę i chce jeszcze dwie [Zdjęcia]

| Pesa 08.07.2015 814

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
2015-07-08 14:52:42 Autor: jondo
---.centertel.pl
No i git, dobry zakup. Powodzenia Ecco.
2015-07-08 15:32:45 Autor: ---
---.152.145.247.dsl.dynamic.t-mobile.pl
To ta która jeździła w Lotosie, czy jest Gama z numerem 002?
2015-07-08 16:32:48 Autor: ISEDR
---.tktelekom.pl
No teraz będziecie musieli sklonować Marcelka,bo nie da rady na trzech Gamach do Gądek zasuwać.
2015-07-08 17:07:23 Autor: TomTom
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
@---
To ta sama, która jeździła w Lotosie, PKP IC, i u innych przewoźników, była na Innotrans.
2015-07-08 17:30:55 Autor: KMmm
---.tktelekom.pl
Gamy jako 1 kupiły chyba KM do PP
2015-07-08 18:42:04 Autor: Kuc
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ta lokomotywa przypomina mi starą ladacznicę - jest z wyglądu brzydka i obwisła. Ale z całą pewnością ciągnąć musi fest!
:)))
2015-07-08 18:45:35 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post ISEDR:
"No teraz będziecie musieli sklonować Marcelka,bo nie da rady na trzech Gamach do Gądek zasuwać."
Marcela to ty szanuj, OK?
2015-07-08 20:07:37 Autor: roześmiany
---.dynamic.chello.pl
Po trzech miesiącach eksploatacji jednej lokomotywy kolo mówi o bezawaryjności :) OK. Nie mam pytań.Lokomotywa szpetna ale niech faktycznie będzie bezawaryjna bo to u Pesy niekoniecznie jest normalnością patrz Kraków Prokocim ...
2015-07-08 20:39:53 Autor: bronek1
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
To Ecco Rail czy Lokomotiv? O co tu chodzi?
2015-07-09 00:02:37 Autor: ep40
---.gdynia.mm.pl
Jak się wzięło to trzeba ciągnąć dalej.
2015-07-09 08:47:20 Autor: AA
---.internetdsl.tpnet.pl
Lokomotiv i Ecco ma jednego wlaściciela.
2015-07-09 09:43:17 Autor: ISEDR
---.tktelekom.pl
W odpowiedzi na post Malopolanin:
"Marcela to ty szanuj, OK?"
Marcela to znam osobiście kolego a post był formą żartu.
2015-07-09 10:39:19 Autor: lars
---.ssp.dialog.net.pl
Panowie tam spokojnie :D są wakacje.

Szczerze, to trochę bardziej podoba mi się griffin, ale gama z drugiej strony ma swój unikatowy wygląd. :)
2015-07-09 11:16:45 Autor: Black India Pale Ale
---.19.18.234
Ważne, żeby jeździła, a jak na razie jeździ.
2015-07-09 12:30:23 Autor: DarekP
---.246.68.18.skyware.pl
Może podstawowe pytanie. Czy te dodatkowe lokomotywy też będą 111Ed?
2015-07-09 13:14:58 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
W odpowiedzi na post ISEDR:
"Marcela to znam osobiście kolego a post był formą żartu."
W porządku :)
2015-07-09 17:17:29 Autor: Zachodniopomorski Smerf
---.sta.asta-net.com.pl
Przepraszam bardzo, a kto to jest ten słynny Marcel?
2015-07-10 08:32:00 Autor: DarekP
---.246.68.18.skyware.pl
Na Podkarpaciu to dość duży przewoźnik autobusowo-busowy obsługujący ruch regionalny ;)
2015-07-14 11:46:37 Autor: d
---.tktelekom.pl
Jednak macie racje Gama jest bardzo brzydka, bardzo lekka, i tylko mocy ma dużo z którą nic nie zrobi. TE33a to dopiero jest potęga i moc
2015-07-23 16:24:51 Autor: kkk
---.internetdsl.tpnet.pl
a gdzie Qubuś?????????????????? jego zawszw pełno
;)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 03/2022
NUMER 03/2022
Oddajemy w Państwa ręce wyjątkowy numer "Rynku Kolejowego". Tematem głównym miesięcznika po raz pierwszy jest bowiem wojna. Nie mogło być jednak inaczej, skoro ta tragiczna sytuacja wpływa nie tylko na naszych sąsiadów, ale i na nas, na tak wiele sposobów. W numerze podsumowaliśmy zarówno działania podejmowane przez polskie koleje, w tym przewóz uchodźców i pomocy, jak i niesamowitą odwagę i poświęcenie kolejarzy Ukrzaliznyci. Wiele uwagi poświęcamy też wpływowi wojny na logistykę i gospodarkę. W pozostałej części numeru szczególnie polecamy naszą rozmowę z prezesem PKP PLK i materiały o programie Kolej Plus.

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Sielecka 35, 00-738 Warszawa oraz ich poprawiania.