NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

Czy przewoźnicy są przygotowani na zmianę rozkładu

| pr, Rynek Kolejowy 13.12.2014 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2014-12-13 08:34:14 Autor: Riviera
---.dynamic.gprs.plus.pl
Można być pewnym, że pociągi OSOBOWE KŚ Lubliniec - Częstochowa zostały przygotowane na każdą zmianę rozkładu najlepiej ze wszystkich!
2014-12-13 08:43:04 Autor:
---.222.109.110
Potłuczony..
2014-12-13 08:54:13 Autor: MKM
---.231.103.18
Nie pierdziel i tak mało jeździło osób. Wiem bo widzę, oczywiście nie wykluczam, że może to się zmienić wraz ceną, nowym taborem i szybkim przejazdem, ale.... teraz po tym jak pośpieszne będą średnio co godzinę to ruch wzrośnie tak bardzo, że może się zapchać. Tu nie ma SBL... Pamiętaj, że linia 61 od Stradomia do Herbow Starych to równie połączenie węglówki z wiedenką, lokomotywowni w Tarnowskich z Górnym Śląskiem itd. Do tego dochodzi w najbliższych dwóch latach remont siemkowickiej D29-146, który to spowoduje unieruchomienie jednotorowej linii na dł 46 km przynajmniej na rok, więc cały ruch przeniesie się na protezę koniecpolską (m.in. Lotos jeździ siemkowicką do duńskiej Woli Karsznice). Więc gdzie wciśniesz osobowe?
2014-12-13 10:40:57 Autor: cubus
---.centertel.pl
Gdzie wciśniesz osobowe? To powiedz to ludziom mieszkającym przy linii kolejowej nie w lublińcu lub Częstochowie. Mieszkają przy linii kolejowej, mają przystanki w miejscowościach a województwo nie realizuje swoich ustawowych obowiązków związanych z przewozami pasażerskimi.
2014-12-13 14:58:14 Autor: rozkładowiec
---.icpnet.pl
Rozkład jazdy zmienia się praktycznie 6 razy w roku przy okazji zarządzania kolejnych organizacji zamknięciowych. Bywa, że roczny rozkład dla niektórych pociągów nigdy nie zostaje wdrożony. Z kolei co roku w grudniu organizuje się wielkie konferencje prasowe dotyczące nowego rozkładu jazdy. Dlaczego takiej konferencji nikt nie zorganizuje przy okazji 14.03.2015, kiedy wejdzie kolejna organizacja zamknięciowa? Dlaczego wszyscy się spuszczają w grudniu pytaniami: czy kolej jest przygotowana na zmianę rozkładu jazdy? Dlaczego nie ma tych pytań w marcu, kwietniu, czerwcu, wrześniu, październiku?
2014-12-13 15:49:22 Autor: Tczewiak
---.play-internet.pl
Teraz widać róznice pomiedzy icc,pr a kolejami regionalnymi...tamci odpowiedzieli...a w Par,ICc @ od redalcji utkwil w machinie biurokracji
2014-12-13 17:09:02 Autor: najwyzszy80
---.opole.hypnet.pl
Na jednotorowej Opole-Fosowskie się osobówki zmieściły, a na dwutorowej Częstochowa-Herby się nie zmieszczą?
2014-12-14 01:53:27 Autor: Dziobię - więc jestem
---.centertel.pl
Z Lublińca do Częstochowy Stradom są dwa(!) piękne, szybkie tory. To błąd, że na nie ma tam KŚ!
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Pasażer
PARTNER DZIAŁU


KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.