NUMER 07/2018
NUMER 07/2018
JUŻ W SPRZEDAŻY
Temat numeru:
Koleje Regionalne
szukaj
Śledź nas:

11 Flirtów dla PKP Intercity już gotowych

| ms, Rynek-Kolejowy.pl 20.07.2015 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła



Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym
 

„Cyberbezpieczeństwo w transporcie kolejowym” 24 lipca 2018 r., Warszawa

W branży kolejowej zagrożenia związane z cyberbezpieczeństwem dotyczą wielu obszarów, od urządzeń sterowania ruchem kolejowym po systemy sprzedaży biletów lub śledzenia przesyłek w transporcie towarowym. Konsekwencje zdarzeń mogą być liczne, od wypadków kolejowych do poważnych strat finansowych.

Ryzyka są wysokie, warto zatem w celu ich minimalizacji zdobyć jak najszerszą wiedzę i wymienić doświadczenia. Podczas konferencji odpowiemy m.in. na pytania:

• Na czym polega waga zagadnienia cyberbezpieczeństwa na kolei?
• Jakie są najczęstsze zagrożenia?
• Jakie obowiązki ciążą na operatorach usług kluczowych?
• Jakie należy stosować środki kontroli ryzyka?

Rejestracja dostępna tutaj

 
2015-07-20 09:11:30 Autor: yeti
---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ktoś wie ile jest miejsc w przedziale barowym odpowiednio w Darcie i Flircie???
2015-07-20 09:20:19 Autor: Y
---.static.ip.netia.com.pl
Super informacja. Cztery zdania, z których trzy pierwsze to powtórzenia (w dodatku nieprawdziwe). Skoro składy są gotowe to dlaczego trwają przy nich prace?
2015-07-20 11:16:56 Autor: Malopolanin
---.116.200.66
A ile Dartów jest gotowych?
2015-07-20 12:01:30 Autor: krzysztof rytel
---.neoplus.adsl.tpnet.pl

krzysztof rytel
Wczoraj widziałem jednego zmierzającego do Warszawy linią E20.
2015-07-20 12:37:22 Autor: lolek
---.silesia-region.pl
Dobrze że chociaż połowa nowo zakupionych EZT dla PICu będzie solidnie wykonana. Po 2 - 3 latach zaczną wyskakiwać wady w bydgoskim złomie :D
2015-07-20 12:39:32 Autor: Black India Pale Ale
---.19.18.234
W odpowiedzi na post yeti:
"Ktoś wie ile jest miejsc w przedziale barowym odpowiednio w Darcie i Flircie???"
W Darcie 6, a w Flircie nie wiem ile dokładnie lecz niewiele więcej.
2015-07-20 12:42:41 Autor: Buka
---.ip-167-114-118.net
Po teraz na wózkach indywidualnie do siedzenia (każde ma stolik do postawienia jedzenia) będą dowozić.
2015-07-20 14:27:40 Autor: Maciek z Lublina
---.dynamic.chello.pl
Kiedy zaczną trafiać w ręce PKP IC , wagony piętrowe do ruchu dalekobieżnego ? Takie miały trafić na pociągi TLK relacji : Warszawa - Łódź . Czy już o tej sprawie zapomniano ? To miały być piętrusy przystosowane do ruchu z prędkością 160km/h ...
2015-07-20 14:29:39 Autor: gosc z UK
---.skybroadband.com
Dart jest duzo ladniejszy
2015-07-20 15:58:09 Autor: ep40
---.rzeszow.mm.pl
W odpowiedzi na post Maciek z Lublina:
"Kiedy zaczną trafiać w ręce PKP IC , wagony piętrowe do ruchu dalekobieżnego ? Takie miały trafić na pociągi TLK relacji : Warszawa - Łódź . Czy już o tej sprawie zapomniano ? To miały być piętrusy przystosowane do ruchu z prędkością 160km/h ..."
Jedną z możliwych przyczyn nie ogłoszenia przetargu może być cicha chęć, żeby piętrusy Pesy trochę pojeździły w KolMazie i wyszły ich choroby wieku dziecięcego żeby EZT piętrowe PICu już były od razu bez wad.
2015-07-20 18:31:04 Autor: grubas z Bydgoszczy
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
super wiadomość. super pociągi. oby tak dalej. powodzenia !
2015-07-20 18:38:11 Autor: ep40
---.gdynia.mm.pl
Odnośnie Flirtów to cieszy wiadomość, że produkcja idzie zgodnie z planem.
2015-07-20 20:45:57 Autor: GFM
---.warszawa.vectranet.pl
Skoro Flirty przez Bydgoszcz, to Darty powinny jeździć
przez Siedlce i Nowy Sącz. Tak na ironię.
2015-07-21 12:21:32 Autor: spin
---.static.ip.netia.com.pl
Dla ironii to tylko przez Siedlce, bo Nowy Sącz miał tyle wspólnego z montażem Flirtów jak Kopacz z koleją...
2015-07-21 13:00:56 Autor: Green_Goblin
---.dynamic.chello.pl
Wczoraj widziałem jednego Flirta dla PKP IC z oznaczeniem L-4292 02 przy stacji Olsztyn Główny!!!
2015-07-22 14:52:47 Autor: :-)
---.play-internet.pl
No trudno... Jakoś przeżyjemy.
2015-07-22 22:40:39 Autor: thomas
---.dynamic.kabel-deutschland.de
PKP IC przydaloby sie jeszcze 20 pociagow Siemens RailJet do obslugi Warszawa- Berlin, Gdynia -Berlin i Krakow - Berlin !
2015-07-23 17:03:40 Autor: Mateusz23
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Osobiście uważam że Dart jest o wiele ładniejszy i nowocześniej wygląda, oby Fllirt i Dart dobrze się sprawowały ;)
2015-08-10 09:22:59 Autor: Marcin20
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Flirt wygląda jak pociąg podmiejski ze sztucznie dodanymi elementami pociagu dalekobieżnego... Jeśli chodzi o odbiór wizualny to Dart wypada o wiele lepiej :) Na prawdę uwielbiam wszystkie osoby, które już wszystko wiedzą, co będzie się działo za 2/3 lata z pociągiem pesy (y)
 
POLECANE WIADOMOŚCI
WYŚWIETL WIĘCEJ WIADOMOŚCI

 

Fotorelacje
KATALOG KOLEJOWY
BĄDŹ NA BIEŻĄCO:
Śledź nasze wiadomości:
Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.
RYNEK KOLEJOWY 07/2018
NUMER 07/2018
W siódmym tegorocznym numerze miesięcznika publikujemy raport na temat kolei regionalnych. Oprócz tego w numerze m. in. duża analiza fuzji Siemensa z Alstomem. Ważne informacje dotyczące planowanej modernizacji linii średnicowej w Warszawie i analiza modelu rozwoju, który przyjął Newag. To jednak przede wszystkim numer jubileuszowy, w którym świętujemy nasze piętnastolecie. Dlatego w miesięczniku można znaleźć unikatowe zdjęcia i materiały podsumowujące minione 15 lat – zarówno w Redakcji, jak i w branży. 

 

Śledź nasze wiadomości:

Zapisz się do newslettera:
Podanie adresu e-mail oraz wciśnięcie ‘OK’ jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na:
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa na podany adres e-mail newsletterów zawierających informacje branżowe, marketingowe oraz handlowe.
  • przesyłanie przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa (dalej: TOR), na podany adres e-mail informacji handlowych pochodzących od innych niż TOR podmiotów.
Podanie adresu email oraz wyrażenie zgody jest całkowicie dobrowolne. Podającemu przysługuje prawo do wglądu w swoje dane osobowe przetwarzane przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, adres: Pl. Bankowy 2, 00-095 Warszawa oraz ich poprawiania.