Partnerzy serwisu:

Życzenia z okazji Święta Kolejarza

Jakub Madrjas 25.11.2016 4,7k

Życzenia z okazji Święta Kolejarza
Fot. xantii/Przewozy Regionalne
Drodzy Czytelnicy, szanowni Kolejarze, przyjaciele. Z okazji Święta Kolejarza Redakcja "Rynku Kolejowego" i pracownicy ZDG TOR życzą Wam samych sukcesów, radości w życiu prywatnym i zawodowym oraz spełnienia marzeń! Życzenia Kolejarzom składają oczywiście także prezes PKP SA Mirosław Pawłowski oraz prezes UTK Ignacy Góra.
Już od 35 lat w dzień wspomnienia św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki Kolejarzy obchodzone jest w Polsce Święto Kolejarza. W tym dniu szczególnie pamiętamy o waszej trudnej, wymagającej i odpowiedzialnej pracy. Dziękujemy za nią, życząc Wam i wszystkim naszym Czytelnikom zdrowia, radości i spokoju ducha.

Redakcja "Rynku Kolejowego"
Pracownicy Zespołu Doradców Gospodarczych TOR

Życzenia prezesa PKP SA Mirosława Pawłowskiego

Szanowni Państwo,

tegoroczne Święto Kolejarza ma szczególne znaczenie. Przypada w roku, w którym świętujemy 90lecie Polskich Kolei Państwowych. Pragnę podziękować Wszystkim, którzy przez te lata budowali polską kolej. Wielu z nich już nie ma wśród nas, ale nadal czerpiemy z ich wiedzy i doświadczenia i pamiętamy, z jakim zaangażowaniem oraz oddaniem pracowali na rzecz rozwoju polskiego kolejnictwa.

25 listopada to dzień wszystkich kolejarzy: obecnych i byłych pracowników PKP, Przewozów Regionalnych, kolejowych spółek samorządowych, a także przedstawicieli środowisk naukowych związanych z branżą kolejową oraz miłośników kolei. Kolej powinna łączyć i jednoczyć. Sztuczne podziały i konflikty interesów, z jakimi często mieliśmy do czynienia w minionych latach, spowalniały rozwój i osłabiały naszą pozycję względem innych gałęzi transportu. Dlatego właśnie pragnę zadeklarować, że dla obecnego Zarządu PKP S.A. dialog i przywrócenie spokoju społecznego są absolutnymi priorytetami. Właśnie od tego zaczęliśmy rok temu naszą pracę.

Organizacja przewozów podczas Światowych Dni Młodzieży, która przełożyła się na sukces organizacyjny naszego kraju, pokazała, że ścisła współpraca poszczególnych spółek kolejowych przynosi efekty. Udowodniliśmy, że kolejarz to nie zawód jak wiele innych – to służba. Docenili to nasi pasażerowie. Jestem przekonany, że dzięki takiemu właśnie podejściu do naszej pracy oraz intensyfikacji realizowanego programu inwestycyjnego: w linie, tabor i dworce sprawimy, że polska kolej będzie synonimem kolei na miarę XXI wieku. Właśnie tego Wszystkim Państwu, z okazji Święta Kolejarza, z całego serca życzę.

w imieniu Zarządu PKP S.A.
Mirosław Pawłowski
Prezes Zarządu PKP S.A.

Życzenia prezesa Urzędu Transportu Kolejowego

Szanowni Państwo, Drodzy Kolejarze,

z okazji Święta Kolejarza wszystkim pełniącym służbę na kolei składam serdeczne życzenia satysfakcji w pracy zawodowej, coraz lepszych warunków pracy oraz wszelkiej pomyślności
w życiu osobistym. Życzenia kieruję również do Państwa rodzin, emerytów branży kolejowej oraz sympatyków kolejnictwa. Gratuluję osobom uhonorowanym odznaczeniami państwowymi i resortowymi.

Życzę Państwu bezpiecznej służby na kolei, zrealizowania zamierzeń w życiu zawodowym oraz życzliwości ze strony wszystkich korzystających z usług kolei.

Ignacy Góra
Prezes Urzędu Transportu Kolejowego
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony