Partnerzy serwisu:

Życzenia z okazji Dnia Kolejarza od Grupy Budimex

tekst sponsorowany 25.11.2022 1k

Życzenia z okazji Dnia Kolejarza od Grupy Budimex
Fot. Budimex
Kolej stała się nieodłączną częścią naszego życia, a pracownicy kolei w całej Polsce każdego dnia dbają, żeby nasze małe i duże podróże były szybsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze.
Przypadający w dniu dzisiejszym, 25 listopada, Dzień Kolejarza to wyjątkowa okazja, żeby docenić trud i zaangażowanie obecnych i byłych pracowników całego sektora kolejowego. Dziękujemy przewoźnikom, zarządcom infrastruktury, przedstawicielom środowisk naukowych i firm branżowych za profesjonalizm i sumienne wykonywanie Waszych obowiązków w trosce o dobro i komfort podróżnych.

Z okazji Waszego święta składamy najserdeczniejsze życzenia pomyślności, satysfakcji z wykonywanej pracy i uznania ze strony pasażerów. Niech proste tory, słoneczne dni i zielone światła na semaforach ułatwiają codzienne obowiązki. Mamy nadzieję, że odnoszone sukcesy będą najlepszą motywacją do podejmowania kolejnych wyzwań zawodowych. Życzymy też, żeby Wasze podróże bezpiecznie prowadziły Was do domu.

W tym szczególnym dniu niezmiernie cieszymy się, że od lat razem ciężko pracujemy, żeby osiągnąć nasz wspólny cel – modernizację kolei, dzięki czemu wszyscy możemy cieszyć się szybkimi, wygodnymi, bezpiecznymi i przyjaznymi środowisku przejazdami. W końcu kolej to najbardziej ekologiczny środek zbiorowego transportu. Mamy nadzieję, że kolejny rok również upłynie nam na owocnej współpracy.

Zarząd i Pracownicy Budimex S.A.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony