Partnerzy serwisu:

Bilet Turysty Kolei Mazowieckich ponownie dostępny. Trzy dni jazdy za 67 złotych

Michał Szymajda 25.06.2020 53

Bilet Turysty Kolei Mazowieckich ponownie dostępny. Trzy dni jazdy za 67 złotych
Fot. Koleje Mazowieckie
Od 1 lipca do 31 sierpnia 2020 r. przy przejazdach pociągami Kolei Mazowieckich, pasażerowie będą mogli korzystać z Biletu Turysty. To dość korzystna cenowo oferta przy dalszych przejazdach po Mazowszu.
Bilet Turysty jest biletem sieciowym imiennym i uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KM, przez 3 dowolnie wybrane dni w terminie ważności biletu, na obszarze ograniczonym stacjami: Skierniewice, Kutno, Sierpc, Działdowo, Ostrołęka, Małkinia, Czeremcha, Łuków, Dęblin, Skarżysko-Kamienna, Drzewica.

Bilet ma 10-dniowy termin ważności, licząc od daty wydania lub daty wskazanej przez podróżnego. Z biletem wydawany jest karnet, na którym w kasie biletowej lub u kierownika pociągu KM (na zasadach określonych w warunkach taryfowych oferty) można dokonać legalizacji każdego z trzech dni podróży.

Bilet Turysty można kupić od 25 czerwca w kasach biletowych i biletomatach. Kosztuje 67 zł. Szczegółowe zasady korzystania z oferty można znaleźć na stronie internetowej Kolei Mazowieckich oraz pod numerem call center 22 364 44 44. Co ważne: psa i rower w Kolejach Mazowieckich wozimy bezpłatnie. 

Dodatkowo z Biletem Turysty, otrzymamy zniżkę na zwiedzanie placówek partnerskich akcji Koleją do Kultury. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej.

Ciekawą ofertą na wakacje może być również Wspólny Bilet Samorządowy, ważny przez 24 godziny nie tylko w całej siatce połączeń Kolei Mazowieckich, ale także u innych przewoźników regionalnych. Kosztuje 38 złotych i także z nim rower lub psa przewieziemy w KM bezpłatnie. Więcej informacji na temat tej oferty można znaleźć tutaj. 

Niestety w tym roku z Warszawy do Trójmiasta i Ustki nie pojedzie sezonowy Pociąg Słoneczny. Piszemy o tym tutaj.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony