Partnerzy serwisu:

Zuzanna Szopowska rzeczniczką SKM Warszawa

Jakub Madrjas 16.11.2020 2,6k

Zuzanna Szopowska rzeczniczką SKM Warszawa
fot. Bartłomiej Banaszak
Warszawska Szybka Kolej Miejska ma nową osobą odpowiedzialną za kontakty z mediami. Została nią Zuzanna Szopowska-Konop, w przeszłości rzeczniczka PKP Intercity.
Zuzanna Szopowska-Konop pracowała w PKP Intercity w latach 2013-2019, przez większość tego czasu jako dyrektor biura komunikacji. Rzeczniczką prasową spółki była do końca października 2015 roku.

Po zakończeniu przygody z koleją Szopowska-Konop pracowała w Tacit Investment. Jak dowiedział się “Rynek Kolejowy”, od początku października 2020 r. powróciła na kolej – została pełnomocnikiem zarządu ds. komunikacji i rzecznikiem prasowym warszawskiej Szybkiej Kolei Miejskiej.

– Cieszę się z powrotu na kolej i możliwości pracy na rzecz przewoźnika, który jest częścią mojego ukochanego miasta. Wierzę, że doświadczenie zdobyte w PKP Intercity, jak i ostatnie projekty zawodowe realizowane dla Tacit Investment pozwolą mi efektywnie wspierać warszawską Szybką Kolej Miejską w obszarze komunikacji – powiedziała “Rynkowi Kolejowemu” Zuzanna Szopowska-Konop.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony