Partnerzy serwisu:

ZUE z umową na modernizację linii 353

Martyn Janduła 06.10.2016 412

ZUE z umową na modernizację linii 353
Fot. PKP PLK
PKP PLK podpisały już z ZUE umowę na przetarg związany z modernizacją infrastruktury kolejowej na fragmencie linii 353. Zamawiający szacował, że wartość inwestycji wyniesie 42,5 mln zł brutto, natomiast zwycięzca zaoferował, że wykona prace za 35,7 mln zł brutto.
3 października 2016 roku została podpisana przez ZUE umowa z PKP PLK na modernizację fragmentu linii 353 na odcinku Ostrowite – Biskupiec Pomorski oraz Biskupiec Pomorski – Jamielnik w ramach zadania "Prace na linii nr 353 na odcinku Jabłonowo Pom. – Iława – Olsztyn – Korsze".

Wartość netto umowy wynosi 29,0 mln zł, z kolei wartość brutto to to 35,7 mln zł. Oferta ZUE okazała się lepsza od ofert 9 innych podmiotów. W ocenie przetargowej firma ta uzyskała najwyższą liczbę punktów z możliwych. Druga w kolejności oferta – PORR Polska Construction – była o ponad 5 pkt. procentowych niższa.

Termin realizacji zadania został ustalony na 5 października 2017 roku, przy czym zgodnie z ofertą złożoną przez spółkę zadanie zostanie wykonane w terminie krótszym o 60 dni od wskazanej w wymaganiach PKP PLK daty. Kryteria oceny ofert stanowiły cena brutto (90%) a termin realizacji (10%).
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony