Partnerzy serwisu:

ZNTK Mińsk Mazowiecki wykona przeglądy P4 mazowieckich EN57

Michał Szymajda 14.02.2019 3,5k

ZNTK Mińsk Mazowiecki wykona przeglądy P4 mazowieckich EN57
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki wykonają 50 napraw w poziomie utrzymania P4 elektrycznych zespołów trakcyjnych dla Kolei Mazowieckich. Pierwsze ezt po naprawach wyjadą na tory w kwietniu 2019.
Umowa obejmuje naprawy 50 elektrycznych zespołów trakcyjnych z terminem zakończenia realizacji z końcem grudnia 2020 roku. Prace podzielono na dwa zadania, z których pierwsze obejmuje wykonanie 23 napraw P4 EN57AKM, drugie: wykonanie 27 napraw P4 EN57AL. Łączna wartość umów opiewa na blisko 84 mln zł brutto.

– To już kolejna umowa, jaka podpisujemy z ZNTK Mińsk Mazowiecki i jestem pewien, że po raz kolejny nasz partner stanie na wysokości zadania, realizując zaplanowane w umowie naprawy terminowo oraz z należytą starannością współpracujemy ze sobą praktycznie od początku funkcjonowania spółki. To ważne, by taka współpraca była oparta na zaufaniu oraz wzajemnym dążeniu do zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom Kolei Mazowieckich – powiedział prezes Czesław Sulima.

– Nasza firma od piętnastu lat sukcesywnie realizuje naprawy dla Kolei Mazowieckich. W tym czasie wykonaliśmy już ponad 450 napraw ezt w poziomie P4, 86 pojazdów zmodernizowaliśmy ramach napraw w poziomie utrzymania P5 oraz naprawiliśmy kilka tysięcy podzespołów w ramach rezerwy obiegowej. Cieszymy się z kolejnych dwóch podpisanych kontraktów oraz z tego, że wysoka jakość świadczonych przez nas usług znajduje uznanie zarówno w oczach przewoźnika jak i pasażerów. Liczymy na dalszą owocną współpracę w przyszłości – powiedział prezes ZNTK Mińsk Mazowiecki Krzysztof Adamski.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony