Partnerzy serwisu:

Znów problemy z drzwiami w Inspiro. Metro Warszawskie: Usterka to codzienność

TVN Warszawa 16.05.2014 238

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2014-05-16 13:43:16 Autor: Tomek Janiszewski
---.ip.netia.com.pl
Grunt że HGW zdążyła tym Inspiro wywieźć swoje tłuste a obfite doopsko uciekając przed referenfalnym biczyskiem, zanim toto wzięło się i zajarało.
2014-05-16 13:45:46 Autor: Głos z USA
---.56.22.208
Te pociągi są za delikatne dla słoików warszawskich. Tylko Rosyjskie gniota buta.
2014-05-16 13:49:24 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
@Głos z USA

Wie Pan nie tylko słoiki korzystają z Metra.
2014-05-16 13:59:49 Autor: Maszynistka
---.243.143.201
No tak. Niemiecka produkcja.
2014-05-16 14:09:42 Autor: Ktoś
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Nowego Sącza...
2014-05-16 14:28:16 Autor: Sven
---.centertel.pl
Jak zwykle wszyscy się mądrzą .
Siemens jest Austriacki nie Niemiecki
2014-05-16 14:37:09 Autor: brzeg
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Posłać spejaliste Robercika- :)
2014-05-16 14:44:25 Autor: p
---.dynamic.chello.pl
W odpowiedzi na post Sven:
"Jak zwykle wszyscy się mądrzą .
Siemens jest Austriacki nie Niemiecki"
Coś ci się pomyliło, Siemens jest niemiecki siedziba Monachium.
No ale cóż widać tego nie wiesz. W Austrii ma siedzibę europejska część kanadyjskiego Bombardiera.
2014-05-16 15:28:05 Autor: m.h.
---.48.17.186
W czwartek 15 maja ok godziny 16:20 doszło do takiej samej awarii, a puste inspiro pojechało na wycieczkę do serwisu. Wypadnięcie jednego składu o tej porze oznacza, że tłum ludzi musiał rozładować nie jeden, ale kilka kolejnych składów potęgując opóźnienia.
2014-05-16 17:27:17 Autor: pacefa
---.ip.netia.com.pl
@Głos z USA

chcemy Ci powiedzieć, że sam jesteś słoikiem, największym ze wszystkich słojów. pewnie murzyni Cie tam ostro "popychają".
2014-05-18 13:21:20 Autor: cccx
---.trans.net.pl
Example polyline01 - increasingly larger bars
2014-08-12 23:58:39 Autor: Adam12
---.vpnbook.com
Dlatego nasze miasto potrzebuje programu rozwoju infrastruktury: http://www.se.pl/wydarzenia/warszawa/warszawa-przepraszam-za-problemy-ze-smieciami_417089.html
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony