Partnerzy serwisu:

Znamy wykonawcę prac na Protezie Koniecpolskiej

lk, Rynek Kolejowy 27.04.2016 119

Znamy wykonawcę prac na Protezie Koniecpolskiej
fot. PLK
Konsorcjum Baninex i CTL Service Spółka z o.o. zostało wyłonione do wykonania przebudowy mostu oraz peronów na odcinku Koniecpol – Częstochowa Stradom linii kolejowej nr 61 Kielce – Fosowskie.
Zadanie realizowane jest na tzw. „Protezie Koniecpolskiej” w ramach projektu inwestycyjnego pn. „Rewitalizacja linii kolejowej nr 61 i 572 na odcinku Włoszczowa Północ – Częstochowa Stradom. Wartość zamówienia netto wynosi 7,8 mln zł.

Zadanie obejmuje przebudowę peronów w systemie „projektuj i buduj”, wraz z zabudową wiat peronowych, elementów małej architektury na peronach w stacji Julianka i na przystankach osobowych Koniecpol Magdasz, Podlesie, Staropole Częstochowskie. 

Ponadto inwestycja obejmuje przebudowę mostu w torze nr 2 w km 73,101 (zgodnie z załączoną dokumentacją projektową i przedmiarami robót) polegającą na wymianie istniejącej konstrukcji przęsła na nową z betonu sprężonego z korytem balastowym o jeździe dołem oraz wykonanie dwóch nowych podpór pośrednich i wykonanie nadbudowy istniejących przyczółków wraz z robotami.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony