Partnerzy serwisu:

Znalazł się wykonawca naprawy okresowej dla EU07A-001

Martyn Janduła 22.02.2017 457

Znalazł się wykonawca naprawy okresowej dla EU07A-001
EU07A-001Fot. Mariusz Tuszyński, SM42.pl
PKP Intercity znalazło wykonawcę do naprawy okresowej na 4. poziomie utrzymania dla jednej lokomotywy EU07A-001. Oferent będzie miał trzy miesiące na wykonanie naprawy.
Przewoźnik PKP Intercity rozpisał z końcem listopada przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4. poziomie utrzymania jednej lokomotywy EU07A-001. To elektryczna lokomotywa polskiej produkcji, zmodernizowana w ZNTK Oleśnica w 2011 roku, co pozwoliło dostosować ją do prędkości 160 km/h. Po pracach modernizacyjnych oraz wprowadzeniu lokomotywy do eksploatacji, przewoźnik zmienił jej oznaczenie z EU07A-495 na EU07A-001.

Prace obejmują przegląd podzespołów i zespołów połączony z częściowym ich demontażem celem sprawdzenia, pomiaru oraz naprawą lub wymianą elementów zużytych lub uszkodzonych. Cena w tym zamówieniu odgrywała znaczącą rolę, bowiem stanowiła 90% oceny przetargowej. Resztę – 10% – uzyskać można było za deklarowany okres gwarancji. Wykonawca składający ofertę zobowiązany został do wniesienia wadium w wysokości 20 000 zł.

PKP Intercity zaznacza, że okres obowiązywania zamówienia wynosi 3 miesiące. Ponadto zamawiający wymaga udzielenia pisemnej gwarancji jakości na wykonaną usługę, a także rękojmi, przez okres minimum 21 miesięcy. Przewoźnik zastrzega, że gwarancja obejmująca malaturę – malowanie farbami chemoutwardzalnymi po poprzednim całkowitym usunięciu starej powłoki metodą śrutowania lub piaskowania – ma wynieść 60 miesięcy. W przypadku braku usuwania starej powłoki, gwarancja ma wynieść 36 miesięcy. Z kolei na łożyska osiowe gwarancja ma wynieść 48 miesięcy.

W postępowaniu przetargowym udział wziął wyłącznie jeden oferent. Jest nim Olkol z Oleśnicy. PKP Intercity uznało ofertę firmy za najkorzystniejszą i przydzieliło maksymalną liczbę punktów przetargowych. Przewoźnik dostarczy wykonawcy lokomotywę w terminie nie dłuższym niż 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony