Partnerzy serwisu:

Zmiany w zarządzie CTL Logistics

inf. prasowa 19.10.2017 2,8k

arrow
arrow
Zmiany w zarządzie CTL Logistics
Fot. Tadeusz Kwaśniewski, SM42.pl
Zmiany w zarządzie CTL Logistics
Zmiany w zarządzie CTL Logistics
Zmiany w zarządzie CTL Logistics
Rada nadzorcza CTL Logistics powołała Grzegorza Bogackiego na funkcję prezesa zarządu spółki oraz Grzegorz Kusia ma stanowisko członka zarządu - dyrektora ds. rozwoju. Zmiana kierownictwa spółki ma związek z przygotowaniami do realizacji nowej strategii biznesowej Grupy CTL - czytamy w komunikacie.
12 października Rada Nadzorcza CTL Logistics powołała nowego Prezesa Zarządu Dyrektora Zarządzającego CTL Logistics. Został nim Grzegorz Bogacki – związany z CTL Logistics od 2015 r. Początkowo pełnił funkcję Dyrektora ds. Strategicznych i Rozwoju. We wrześniu 2015 r. objął stanowiska Głównego Księgowego Grupy. Od lipca 2016 r. sprawował także funkcje Dyrektora Zarządzającego w spółce CTL Maczki-Bór.
 
Jarosław Król zdecydował się kontynuować karierę poza Grupą CTL. Główny akcjonariusz CTL Logistics – Compass Partners International oraz Rada Nadzorcza Grupy CTL Logistics dziękują Jarosławowi Królowi za wkład w restrukturyzację Grupy CTL oraz przygotowanie Grupy do realizacji nowej strategii rozwoju.

Nowy prezes Grupy CTL Logistics ukończył Akademię Ekonomiczną w Krakowie na kierunkach: Zarządzanie i Rachunkowość oraz Ekonomia, Finanse i Bankowość. Jest absolwentem Europejskich Studiów Menadżerskich na tej samej uczelni. Uzyskał również tytuł MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przed dołączeniem do grupy CTL Logistics Grzegorz Bogacki pracował w Grupie Orlen, gdzie zdobył wszechstronne doświadczenie z zakresu m.in. zarządzania, finansów, controllingu i księgowości. Grzegorz Bogacki pełnił również funkcję Prezesa Zarządu Ekonaft Sp. z o. o. oraz członka zarządu kilku spółek Grupy Orlen. Był także szefem projektu konsolidacji rafinerii w Trzebini i Jedliczu.

Rada Nadzorcza CTL Logistics zdecydowała również o powołaniu Grzegorz Kusia – Dyrektora Zarządzającego oraz Członka Zarządu CTL Service – na stanowisko Dyrektora ds. Rozwoju Członka Zarządu Grupy CTL Logistics. Grzegorz Kuś będzie nadal pełnił swoje funkcje w spółce CTL Service.
Nowy Członek Zarządu CTL Logistics będzie odpowiedzialny za budowanie relacji z klientami oraz przygotowanie i realizację nowej strategii rozwoju Grupy. Na stanowisku Dyrektora Ds. Rozwoju Grzegorz Kuś zastąpił Sylwię Dunn, która rozstała się z Grupą CTL.

Grzegorz Kuś jest absolwentem Wydziału Techniki na Uniwersytecie Śląskim. Ukończył studia podyplomowe z Zarządzania Firmą na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Do Grupy CTL Logistics dołączył w 2003 r., obejmując funkcję prezesa MB EKO. Od 2004 r. związany jest ze spółką CTL Service. W maju 2017 r. objął dodatkowo stanowisko Dyrektora Zarządzającego i członka zarządu w CTL Północ.

Grzegorz Kuś posiada doświadczenie w marketingu, sprzedaży i zarządzaniu. Przed dołączeniem do Grupy CTL Logistics pracował między innymi w Hucie Katowice i Hucie Bankowej. Pełnił także funkcje Dyrektora Handlowego i Dyrektora Zarządzającego w Mikama Był Dyrektorem Naczelnym i prezesem Prefstal.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony