Partnerzy serwisu:

Zmiany w sprzedaży biletów na pociąg Nightjet

Michał Szymajda 11.12.2019 3,7k

Zmiany w sprzedaży biletów na pociąg Nightjet
Fot. ms, rynek-kolejowy
Nasi czytelnicy skarżą się, że wciąż nie na wszystkie połączenia, uruchamiane już 15 grudnia, można kupić bilety. PKP Intercity wyjaśnia, że są one dostępne w kasach i tłumaczy, dlaczego nie ma ich jeszcze w internecie.
– Do 14 grudnia nie ma problemów z zakupem biletów przez internet, natomiast już w kolejną, przedświąteczną sobotę zakup jest w dalszym ciągu niemożliwy. Połączenie jest widoczne w systemie, niestety zakup biletu nie jest możliwy (…). Dla mnie to niezrozumiałe, dlaczego na niecałe dwa tygodnie przed świętami nie mogę kupić biletu. Zapewne bilety promocyjne nie będą już w sprzedaży, ale warto byłoby kupić jakiekolwiek – pisze czytelnik (personalia do wiadomości redakcji).

PKP Intercity, że bilety można już kupić w kasach. Opóźnione ich wdrożenie do sprzedaży za pośrednictwem portalu eIC, ale także przez stronę bahn.de wynika ze zmian w ofercie.

– W e-IC sprzedaż do i z Niemiec jest obecnie dostępna z i do stacji na trasie pociągu, przez które przejeżdżają wagony obsługujące relację Przemyśl – Berlin. Natomiast w nowym rocznym rozkładzie jazdy pociągów nastąpiło przeorganizowanie grup wagonów składających się na międzynarodowy pociąg NightJet kursujący do Berlina. W związku z tym Racibórz obsługiwany będzie w relacji do Niemiec przez grupę wagonów z Wiednia w zamian za dotychczasowy pociąg z Przemyśla. Wymagało to dokonania dodatkowych uzgodnień międzynarodowych – napisała Agnieszka Serbeńska, z biura prasowego PKP Intercity. O momencie otwarcia sprzedaży przez stronę internetową przewoźnik powiadomi w dziale „komunikaty”.

O innych zmianach, jakie zachodzą w ofercie pociągu Nightjet piszemy tutaj.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony