Partnerzy serwisu:

Zmiany w rozkładzie Kolei Wielkopolskich. Nowe połączenia PKM

Jakub Madrjas 28.08.2018 2,3k

Zmiany w rozkładzie Kolei Wielkopolskich. Nowe połączenia PKM
EN76-029 Kolei Wielkopolskich jako KW77302 relacji Zbąszynek - Poznań Główny Fot. Kolejarz Dawid, SM42.pl
2 września 2018 r. wchodzi w życie korekta rozkładu jazdy pociągów, co wiąże się między innymi z uruchomieniem połączeń w ramach Poznańskiej Kolei Metropolitalnej na odcinku: Poznań – Swarzędz oraz wprowadzeniem Zastępczej Komunikacji Autobusowej na odcinku Wągrowiec – Gołańcz – informują Koleje Wielkopolskie.
Wszystkie zmiany w rozkładzie przewoźnika można znaleźć tutaj. Najważniejszą informacją jest uruchomienie nowych pociągów w ramach Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Na linii E20 w dni robocze pojadą trzy nowe pary pociągów Poznań Główny – Swarzędz. Odjazdy z Poznania o 8:51, 14:12 i 16:26, ze Swarzędza o 10:30, 15:05 i 16:05. 

Z uwagi na prace remontowe prowadzone na odcinku Wągrowiec – Gołańcz (linia 356) przez zarządcę infrastruktury – PKP PLK – w dniach od 3 do 7 oraz od 10 do 14 września wprowadzona zostanie Zastępca Komunikacja Autobusowa (ZKA).

Do tego przewoźnik wprowadzi szeregu zmian w godzinach odjazdów pociągów. Na linii Poznań – Gniezno – Mogilno rozkład zmieni dwanaście pociągów, na linii Poznań – Gniezno – Mogilno – pięć, natomiast na linii Poznań – Konin – Kutno aż osiemnaście.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony