Partnerzy serwisu:

Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich na liniach Warszawa – Łowicz i Siedlce - Czeremcha

inf. pras. 02.03.2020 25

Zmiany w rozkładzie jazdy Kolei Mazowieckich na liniach Warszawa – Łowicz i Siedlce - Czeremcha
Fot. PKP Polskie Linie Kolejowe SA
W związku z wymianą urządzeń systemu sterowania od dziś ulega zmianie rozkład jazdy Kolei Mazowieckich na linii Warszawa – Łowicz Główny. Wkrótce zamknięcie torów czeka pasażerów na linii Siedlce - Czeremcha.
Jak informuje przewoźnik, w związku z wymianą urządzeń systemu sterowania ruchem kolejowym w stacji Bednary na linii E20 (modernizowany odcinek Warszawa – Łowicz Główny) od 2 marca zmianie ulega rozkład jazdy. Wydłuży się czas przejazdu pociągów, a także więcej połączeń KM na odcinku Łowicz Główny – Sochaczew obsłuży zastępcza komunikacja autobusowa.

To nie jedyne utrudnienia - z uwagi na wymianę rozjazdów w stacji Niemojki na linii nr R21 Siedlce – Czeremcha, od 9 marca godz. 6:30 do 14 marca godz. 6:30 wystąpi przerwa w ruchu pociągów. Pociągi KM zostaną odwołane i w zamian będzie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Ponadto pociąg „Czeremszak”, jak również pociągi kursujące w relacji Tłuszcz – Warszawa Wschodnia – Tłuszcz, będą odwołane w całej relacji - podały KM.Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony