Partnerzy serwisu:

Zmiany w kursowaniu pociągów KM na linii nr 7 Warszawa - Dęblin w dniach 1-9 marca

inf. pras. PLK, oprac. jm 25.02.2019 2,4k

Zmiany w kursowaniu pociągów KM na linii nr 7 Warszawa - Dęblin w dniach 1-9 marca
fot. Kris1973, lic. CC BY-SA 4.0
Jeszcze przed wejściem w życie korekty rozkładu jazdy pociągów, zaplanowanej na 10 marca, wystąpią duże zmiany w kursowaniu pociągów na linii nr 7, związane z pracami modernizacyjnymi w stacji Otwock oraz przebudową wiaduktu w okolicach stacji Mińsk Mazowiecki.
Od 1 marca będzie trwało przenoszenie ruchu pociągów na nową, wyremontowaną część stacji w Otwocku. W związku z tym będą duże zmiany w kursowaniu pociągów. Pociągi będą miały zmienione godziny odjazdów i przyjazdów oraz będą miały wydłużone czasy przejazdu ze względu na zachowanie bezpieczeństwa jazdy.

W związku z przebudową wiaduktu w okolicach stacji Mińsk Mazowiecki nie będą kursowały przyspieszone połączenia do i z Pilawy. Pociąg relacji Pilawa (odj. 5:48) – Warszawa Wschodnia (przyj.6:45) – odwołany w dniach 2 marca oraz 4-9 marca oraz pociąg relacji Warszawa Wschodnia (odj.15:54) – Pilawa (przyj.16:50) – odwołany w dniach 3-8 marca.

Pierwotnie do tych zmian w rozkładzie jazdy miało dojść w połowie stycznia, ale na przebudowie linii nr 7 skradziono kable, co opóźniło harmonogram. Informację o zmianach rozkładu jazdy, które wejdą w życie od 10 marca, przewoźnik opublikował tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony