Partnerzy serwisu:

Zmiany w Biurze Strategii PKP PLK. Jest nowy dyrektor

Michał Szymajda 20.04.2016 1,8k

Zmiany w Biurze Strategii PKP PLK. Jest nowy dyrektor
Fot. PKP PLK
Pełniącym obowiązki dyrektora Biura Strategii PKP PLK został Ryszard Leszek Bernaś. Zastąpił na tym stanowisku Edytę Jaszczuk–Jezierską.
Edyta Jaszczuk–Jezierska sprawowała funkcję dyrektora w Biurze Strategii PKP PLK od maja 2013 roku. Przejęła ją po głośnym odejściu z pracy Jacka Poniewierskiego, ówczesnego szefa biura.

– Zmiany kadrowe w tak dużych organizacjach jak PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zjawiskiem normalnym i związanym z bieżącymi potrzebami i zadaniami spółki. W takim zakresie nastąpiły i obecne zmiany na stanowisku dyrektora Biura Strategii – powiedział Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP PLK.

Ryszard Leszek Bernaś ukończył Akademię Górniczo–Hutniczą w Krakowie, wydział Budownictwa Podziemnego z tytułem magistra inżyniera górnictwa i geologii. Wykształcenie swoje wzbogacił również o studia podyplomowe z zakresu rachunkowości i controllingu. Doświadczenie w branży kolejowej nabył pracując w firmie Macrologic, gdzie jako dyrektor zajmował się między innymi koordynacją wdrażania systemów zarządzania w spółkach kolejowych.

Brał również czynny udział w procesie wdrażania systemów zarządzania wiedzą i informacji w oparciu o optymalizację procesów. Pracował na stanowisku Dyrektora Departamentu Informatyki w firmie Tauron Polska Energia S.A. W ostatnich latach zarządzał podmiotami prowadzącymi współpracę zagraniczną.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Inwestycje liniowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony