Partnerzy serwisu:

Zmarła druga ofiara wypadku pociągu Rzeszów – Kolbuszowa

Michał Szymajda 26.01.2022 16,7k

Zmarła druga ofiara wypadku pociągu Rzeszów – Kolbuszowa
Fot. KW PSP Rzeszów
Bardzo smutne informacje spłynęły do nas z Podkarpacia. Zmarła pasażerka pociągu Rzeszów – Kolbuszowa, ranna w zderzeniu pojazdu z autem dostawczym.
Do wypadku doszło 14 stycznia 2022 roku około godz. 10:50, na przejeździe kolejowym kategorii C w Widełce. Po zderzeniu z autem pociąg wykoleił się i zapalił. 

W Impulsie, w momencie zderzenia znajdowało się 7 pasażerów i dwóch członków załogi – maszynista i kierownik pociągu. Czworo podróżnych z drobnymi obrażeniami zostało opatrzonych na miejscu przez służby medyczne. W wyniku zdarzenia zmarł kierowca samochodu dostawczego, a jedna z pasażerek, z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Niestety, o śmierci 17-latki poważnie rannej w wypadku wczoraj (25 stycznia) poinformowały podkarpackie media.

Śledztwo w sprawie tragicznego wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kolbuszowej. Do tragedii doszło niespełna w dwa tygodnie po uruchomieniu znacznie większej liczby pociągów na linii, w związku z rozwojem siatki połączeń Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej.

Więcej na temat wypadku piszemy tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony